x-kom hosting

Czy moja płyta główna udźwignie więcej RAMu ?

wysztus
utworzono
utworzono

Witam mam płytę główna intela dx58SO oraz połączone w triple chanel 3x 1 GB kingston I teraz moje pytanie czy jeśli dołożę do 4 slota np 2 GB kość to będzie to kompatybilne?? i będzie wszystko śmigać i będę miał 5gb? czy poczuje różnice i czy to ma jakiś sens?

Nikt mi nie pomoze?? :(

R3VoluT1on2
komentarz
komentarz

Ja ci pomogę... Zajrzyj do książeczki od płyty lub w google i upewnij się że twoja płyta wyrobi 5GB. Poza tym jak miałem 4 GB to na XP miałem problemy ze stabilnością, ale to loteria bo kumpel np. nie miał problemów. Pozdrawiam

darkghost
komentarz
komentarz

Komp będzie działał ale nie będzie miał ani tripple chanel ani dual chanel a 5 GB do ni czego ci się nie przyda.

Gość
komentarz
komentarz

Czemu zawsze piszecie bzdury typu 5/6Gb do niczego ci się nie przyda? Przyda się do szybszego działania chociażby wielu aplikacji uruchmionych w tym samym momencie. Co do tego czy do triple złożonego z 3 kości po 1gb dokładać  kość 2 gb to już inna kwestia i jest to conajmniej dziwne posunięcie. Lepiej dozbierać kupić trople z 3x2GB a posiadane ramy sprzedać.

  • Dobra wypowiedź 1
wysztus
komentarz
komentarz

Oki dzięki panowie ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.