x-kom hosting

Komputer sam się wyłącza i włącza niezależnie od tego co robię

cognitive
utworzono
utworzono

Mam podobny problem z moim komputerem. Sam się wyłącza i włącza niezależnie od tego co akurat robię. Oddałam go do naprawy ale pan kompoterowiec powiedział że komputer nie jest zakurzony i nie wie co się dzieje, ale zasugerował że może to jakiś wirus. Więc zainstalowałam program anty wirusowy, który znalazł kilka trojanów. Ale komp. dalej się zawieszał, więc oddałam go do kogoś innego. Okazało się że temp. max. którą komputer może osiągnąć była bardzo nisko ustawiona i po jej przekroczeniu komp się wyłączał. Ale nawet po zmianie tej temp. na wyższą, nic się nie zmieniło.
Nie wiem już co robić. Jeśli ktoś wie co się dzieje z tym komputerem niech pisze. Z góry dzięki :]
[color="#ff0000"]
//nie podpinamy się do tematów
//wydzielam
//raaz[/color]

.:RaDeK:.
komentarz
komentarz

Komputer się resetuje czy zawiesza?
Poszukaj w google programów do testowania RAM'u, HDD, procesora (w stresie).
Podaj logi z tych programów a [u]może[/u] uda się coś wykminić... Nik nie jest wróżka. Napisz dokładnie jak często się resetuje/zawiesza. I ogólnie więcej szczegółów...

A i celowo nie podaje ci nazw programów bo chce zmusić cie do własnej inwencji :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.