x-kom hosting

wgranie biosu w asrocka p4i45e

mefistergo
utworzono
utworzono

witam ponownie :)

szukałem odpowiedzi ale nic nie chce działać :/

otóż chcem updetować bios w mojej mobo

Pole Wartość

ID płyty głównej 62-P120-001368-00101111-040201-INTEL$I845E120_P4I45E BIOS P1.20

Pole Wartość

Nazwa płyty głównej ASRock P4i45E

ale za każdym razem wyskakuje mi ze nieprawidłowa wersja pliku :/ jakoś tak to będzie w tłumaczeniu z angola spotkał sie ktoś z czymś takim ?? a może ktoś wie jak to rozwiązać ?? proszę o pomoc :565: :565:

olej3232
komentarz
komentarz

Która wersja płyty głównej bo wydaje mi się że przynajmniej 3 wyszły!

mefistergo
komentarz
komentarz

eee... nie znam sie na tym siedzi na niej celeron zwykły 2,4GHZ na soket 478 a po czym rozróżnić która to wersja płyty to spróbuje ją rozróżnić wyżej podałem id płyty i to co w everest mi pisało o płycie

//uważaj na ortografię!

//naekana

olej3232
komentarz
komentarz

Może przy uruchamianiu kompa będzie coś wyświetlało przypatrz się uważnie, zaraz za nazwą płyty powinno być v1, v2 lub v3

[ Dodano: 2007-08-08, 14:17 ]

A jak nic nie znajdziesz to możesz spróbować z TĄD Mogłem się mylić co do tych kilku wersji tej płyty, ale na stronie producenta jest model opisany P4i45E R3.0

Przemek
komentarz
komentarz
A jak nic nie znajdziesz to możesz spróbować z TĄD

A co jesli sprobuje.

Bios sie wgra i plyta padnie ?

Na plycie glownej masz napisane ktora masz Rewizje.

Bedzie tam pisalo Revision lub REV.

mefistergo
komentarz
komentarz

nie próbuje bo nie chcę pada płyty :P jedyne co na mobo znalazłem to asrock p4i45e i na kostce biosu oznaczenie

P4I45E

1,20-6 A

nic wiecej nie ma poza jakimiś głupotami typu usb 2,0 lub fsb800 ddr400

//uważaj na ortografię!

//naekana

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.