x-kom hosting

Dodawanie do katalogów za pomocą Firefox'a (za darmo)

jarekcda
utworzono
utworzono (edytowane)

Ręczne dodawanie do katalogów jest pracochłonną czynnością, ale najskuteczniejszą. Można to zrobić za pomocą przeglądarki Firefox i zautomatyzować korzystając z wtyczki Autofill Forms. Ważną zaletą tej wtyczki jest możliwość tworzenia wielu profili (za darmo), zatem można katalogować równocześnie kilka stron - wystarczy po dodaniu jednej strony do katalogu przełączyć aktywny profil na inny i już można zacząć katalogowanie kolejnej strony.

  • Dobra wypowiedź 1

NoSound
komentarz
komentarz

no fajne :) masz +

  • 2 miesiące później...
MaxPan
komentarz
komentarz

wtyczka jest niedopracowana,dostępne pól-automaty to cena ok 100pln.Na prawdę warto, Autofill Forms to gadżet i nic więcej.Polecam SeoBohatera

sanderson
komentarz
komentarz

Tak ale zawsze to lepsze niż nic :)

  • 3 tygodnie później...
jarekcda
komentarz
komentarz

Ja tego używam i sobie radzę, bo nie stać mnie żeby na to wydać 100 zł. Za tą sumę mam hosting + domenę na rok.

  • 4 miesiące później...
dream.
komentarz
komentarz

Wtyczka bardo przydatna, a do tego masz kontrolę co gdzie i kiedy robisz, a nie jak przy programach typu automatyczne katalogowanie, które mogą więcej szkód narobić niż przynieść jakiś pozytywny efekt.

sebu
komentarz
komentarz

[quote name='dreaM.' date='16 styczeń 2011 - 15:42' timestamp='1295189067' post='1172354']
a nie jak przy programach typu automatyczne katalogowanie, które mogą więcej szkód narobić niż przynieść jakiś pozytywny efekt
[/quote]
Jeżeli masz niemiłe przeżycia związane z automatami to Ci współczuję, a jak nie, to się nie udzielaj. Jeżeli ktoś korzysta z baz w których są głównie śmieci to ma szkody.

  • 2 tygodnie później...
vip3ro
komentarz
komentarz

Nigdy wcześniej nie słyszałem o tej wtyczce ale już zasila mojego firefoxa. Dzięki

  • 3 tygodnie później...
rokko
komentarz
komentarz

[quote]Autofill Forms to gadżet i nic więcej[/quote]
Gadżet który znacząco ułatwia masowe dodawanie wpisów do katalogów. Ja tę metodę z powodzeniem wykorzystuje w ręcznym katalogowaniu i polecam ją innym. Dla początkujących na pewno jest ciężko opanować zasady funkcjonowania dodatku, lecz praktyka czyni mistrza ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.