x-kom hosting

[Rozwiązany] LG hl-dt-st dvd-ram gh22np20 nie nagrywa DVD

mafia573
utworzono
utworzono

Witam mam problem :( , nie mogę nagrać danych, muzyki, zdjęć czy filmu na płytę DVD. Gdy płyty w stacji nie ma to pisze - stacja dysków DVD-ram, lecz gdy włożę płytę to pisze - stacja dysków CD. A jak wejdę w właściwości to pisze-zajęte miejsce 0 bajtów, wolne miejsce 0 bajtów.[attachment=11318:problemz nagrywaniem.JPG] Proszę o szybką pomoc. :niepewny:

plkmetal
komentarz
komentarz (edytowane)

mam tę samą nagrywarkę i podobny problem i od razu moge ci powiedzieć że to nie wina stacji jeżeli nie wierzysz sprawdź na innym kompie...wdg mnie z jakiegoś powodu te stacje nie współpracuja prawidłowo z niektórymi mostkami pd na płycie głównej w moim przypadku jest to chipset via daj znać jaki jest twój chipset jeżeli z tej samej firmy to będzie to strzał w 10

mafia573
komentarz
komentarz

Niestety ja mam chipset NVIDIA, masz tu obrazek [attachment=11320:bez tytułu.bmp] . CD nagrywa normalnie, a DVD nie. Z odczytem DVD nie ma problemu.

plkmetal
komentarz
komentarz

więc problem pewnie leży gdzie indziej...jakim programem nagrywasz czy wcześniej miałeś podobne problemy czy stacja nagrywała normalnie?

mafia573
komentarz
komentarz

Kiedyś też coś chciałem nagrać na DVD ale, myślałem że płyta była zła, a że to były zdjęcia to i na CD się zmieściły. Teraz chce nagrać muzykę, to na jedną płytę CD mi nie wejdzie, a ten napęd mam od niedawna. A nagrywać, próbowałem ale nawet nie dało się nowego folderu dodać. Czy będzie trzeba wymienić napęd.czy może to jest wina systemu.

plkmetal
komentarz
komentarz

myśle że coś z kompem chociaż níe należy wykluczać uszkodzenia stacji dla pewności sprawdź na innym kompie

mafia573
komentarz
komentarz

Dzięki, zamykam. :E:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.