x-kom hosting

Dodawanie ramy samsung R530

telekryss
utworzono
utworzono

Witam.

Nie dawno wziąłem samsunga R530 [url="http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/internet/blueconnect_komputer/abonament/internet_bezprzewodowy_z_laptopem"]Link[/url] w ERZE i chciałbym dodać do niego dodatkowe 2 GB ramu. I do was moje pytanko czy stracę przy tym gwarancję , na odwrocie lapka sa dwie zaślepki jedna do HDD i drugo do MEMORY. Przy MEMORY sa dwie śrubki do odkręcenia bez żadnych bląb.

Proszę o szybką odp.

Pozdrawiam

Mirror
komentarz
komentarz (edytowane)

Raczej wszystko co robisz z laptomem to tracisz gwarancję... z tym, że laptopy są robione tak w dzisiejszych czasach, że wytrzymują zazwyczaj 3 miesiące po gwarancji, a później się sypią. Na gwarancji to raczej rzadkość jakieś poważniejsze awarie.. a jak nie masz plomb.. to nie wiem jak to się odgrywa. Dalej - system 32-bit i tak ci tych 4GB ramu nie wykryje/wykorzysta. 32 bitowce obsługują 3,25GB pamięci.

Edytowane przez Mirror
telekryss
komentarz
komentarz

Dzięki

grzegorzmce
komentarz
komentarz

Co ty opowiadasz pamięć jest jedyną rzeczą którą możesz w lapku dołożyć bez utraty gwarancji. U mnie w sklepie to sami dokładamy pamięci nie znasz się to się nie wypowiadaj.

  • Dobra wypowiedź 1
Mirror
komentarz
komentarz

[quote]a jak nie masz plomb.. to nie wiem jak to się odgrywa. [/quote]

a ty naucz się czytać, napisałem, że nie jestem pewien...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.