x-kom hosting

Asus M2A-VM HDMI Konfiguracja Biosu

2R_Rider
utworzono
utworzono

Witam. Posiadam Sprzet Athlon x2 64 3800+, DDR 2 800 mhz 1 GB, Plyte glowna M2A-VM HDMI z integra radeon x1250 i WD Caviar 250 GB Sata II. podczas montazu komputera w serwisie byly jakies niezgodnosci w konfiguracji, ktore naprawili, nie wiem czy polegalo to a zmianie konfiguracji biosu. Wprowadzilem pewne zmiany w biosie, po czym zrobilem load deafult settings. Zauwazylem po tym pewne dziwne zachowania w komputerze, np gdy pisze cos na klawiaturze znika kursor myszy, po zalogowniau windowsa obraz mi gasnie na okolo pol sekundy i pojawia sie na nowo.. Zmienila sie takze ilosc zainstalowanej pamieci przedtem mialem ponad 900 mb a teraz ponad 800, mysle ze teraz grafika bierze z ram-u. Prosze o pomoc w prawidlowej konfiguracji mojego biosu. Pozdrawiam.

Przemek
komentarz
komentarz
gdy pisze cos na klawiaturze znika kursor myszy

No tak raczej powinno byc w Wordzie ;)

po zalogowniau windowsa obraz mi gasnie na okolo pol sekundy i pojawia sie na nowo

Byc moze zmiana rozdzielczosci, odswiezania.

mysle ze teraz grafika bierze z ram-u

Na pewno.

Ale to raczej na plus.

2R_Rider
komentarz
komentarz

W wordzie tak, ale nie np. przy wpisywaniu hasla przy logowaniu systemu, albo przy zmianie nazwy pliku... Przedtem nie bylo tak ze monitor gasl... Pozdrawiam..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.