x-kom hosting

pomoc w modzie starej obudowy

misiako10
utworzono
utworzono

witam wszystkich serdecznie :) miałbym do was kilka pytań, a mianowicie :
-czy pomalowac ja w srodku na czarno, a na zew. na srebro ? ile wiatraków dodac i w jakich kolorach ?
czy wyciac dziure na gorze ? :)
za zatokami sa, wg. mnie 80x80 dwa miejsca, chcialbym tam dac swiecace wiatraczki, tylko teraz w jakich kolorach ? czerwien ?
zdjecia pokazuja miejsca na wiatraki + terazniejszy wyglad obudowy


obudowa nizej :

tofik177
komentarz
komentarz

Dziury nie widać, środek pomaluj na czarno fajny efekt. Kolorystyka oświetlenia to twój wybór jak chcesz "choinkę" to możesz dać każdy wentyl na inny kolor. Mi się na przykład podoba podświetlenia na ciemno niebiesko, albo fiolet.
Ja ogólnie nie przepadam jak komp świeci jak żarówa.. lekkie podświetlenie daje fajny klimat.

misiako10
komentarz
komentarz (edytowane)

ktorej dziury nie widac ? w srodku bd malowal na czarno, a na zew. na srebro, ale to jak juz sprzet nowy kupie . te dwie lampki ktore teraz sa to jest delikatny nieb. i delikatny czerw. chcialbym walnac te wiatraczki przed zatokami, bo sa tak jakby zakryte i tylko paski czerwonego swiatla by sie wydostawaly , albo niebieskiego . + z boku i zy tylu bez podswietlenia wentyle .

  • 1 miesiąc później...
lukee8
komentarz
komentarz

zanim coś będziesz podłączał to wymień zasilacz :E:E

Rudi
komentarz
komentarz

zdeczka za duże to okienko ;/
A tak to standardowo :
-poukładaj kable
-wyczyść radiatory itp.

Co do wentylatorów , to lepiej weź je w jednym kolorze , potem może to wyglądać jak choinka 
I jak będziesz składał sprzęt , to uważaj na płyty , które mają diody ;p na przykład moja posiada takie i dobrze ,że akurat są podświetlane na zielono , bo inaczej psuły by kolorystykę .

reloaded16
komentarz
komentarz

najlepiej to w tej obudowie wygląda zasilacz, jakże markowy :D

  • 2 tygodnie później...
Twister.
komentarz
komentarz

Samo ułożenie kabli w jakiś sensowny sposób i środek w czerni da tu dobry efekt. Do tego tak jak mówicie lekkie podświetlenie i już nie ta obudowa :) Z większych modów, to możesz pooplatać kable jeszcze :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.