x-kom hosting

Link w footer czy w Index ?, atrubuty

Wolny Bukmacher
utworzono
utworzono

Witam

mam pytanie czy jeśli jestem właścicielem forum to korzystniej (pod względem moim - nie partnerów) mi jest umieszczać linki partnerskie w szablonie strony głównej czy stopce (stopka jest wyświetlana cały czas) czy to nie ma różnicy ?? Co linkami do moich podstron? Czy korzysta się z takich praktyk na forach że opisy działów zawierają linki do innych podstron tego samego forum ?

Czy da się jakoś sprawdzić na stronach www czy przypadkiem linki nie maja różnych dziwnych atrybutów (myślę tu w szczególności o nofollow)

MikeFM
komentarz
komentarz

[quote]mam pytanie czy jeśli jestem właścicielem forum to korzystniej (pod względem moim - nie partnerów) mi jest umieszczać linki partnerskie w szablonie strony głównej czy stopce (stopka jest wyświetlana cały czas) czy to nie ma różnicy ??[/quote]
Zależy czego chcą partnerzy - czy linku na wszystkich podstronach czy wystarczy na głównej.
[quote]Czy korzysta się z takich praktyk na forach że opisy działów zawierają linki do innych podstron tego samego forum ?[/quote]
Raczej nie - jest to bezcelowe.
[quote]Czy da się jakoś sprawdzić na stronach www czy przypadkiem linki nie maja różnych dziwnych atrybutów (myślę tu w szczególności o nofollow)[/quote]
Wyświetl źródło strony i będziesz miał w znaczniku <a> wszystkie atrybuty.

Wolny Bukmacher
komentarz
komentarz

[quote name='MikeFM' date='01 czerwiec 2010 - 11:18' timestamp='1275387652' post='1030383']
Zależy czego chcą partnerzy - czy linku na wszystkich podstronach czy wystarczy na głównej.

Raczej nie - jest to bezcelowe.

Wyświetl źródło strony i będziesz miał w znaczniku <a> wszystkie atrybuty.
[/quote]


no dobra ale jak jest lepiej jeśli chodzi o pozycjonowanie dla mnie a jak dla partnerów ?

MikeFM
komentarz
komentarz

Na pozycjonowanie wpływa liczba linków przychodzących, więc umeiszczanie linków do Twojego forum na Twoim forum nie wpływa na pozycję w wyszukiwarce.
Dla partnerów najlepiej jak link jest w stopce na wszystkich podstronach, a jeszcze lepiej jak jest pogróbiony (<strong>) - Google Bot podobno takie bardziej lubi ;p

Lucider
komentarz
komentarz

[quote]Dla partnerów najlepiej jak link jest w stopce na wszystkich podstronach[/quote]

Ta opcja jest natomiast mniej korzystna dla Ciebie, Google zupełnie inaczej patrzy na linki w stopce, a inaczej w treści. Inaczej też traktuje strony bez linków w stopce, a inaczej z linkami...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.