x-kom hosting

Skuteczność taniego pozycjonowania na Allegro

zgoda150
utworzono
utworzono (edytowane)

Witajcie,
Czy oferty taniego pozycjonowania na allegro jest skuteczne? i dlaczego? Jakie są koszty korzystania z google AdWords? i czy to jest naprawde skuteczne?

Edytowane przez Lucider
Poprawiam nazwę tematu.

Wolny Bukmacher
komentarz
komentarz

Google jest skuteczne bo płacisz za to co uzyskasz , na allegro nie masz żadnej gwarancji..

rokko
komentarz
komentarz

[quote]Czy oferty taniego pozycjonowania na allegro jest skuteczne? i dlaczego?[/quote]
Powiem tak, jeżeli chcesz wpaść w filtr lub dostać bana to możesz korzystać z usług oferowanych tam. Musisz o tym pamiętać, iż jak trafisz na osobę która wie niewiele o pozycjonowaniu, to więcej na tym stracisz niż zyskasz, wykupując takie "tanie pozycjonowanie". Masz czas i chęci zrób na własną rękę kampanię, zaplanuj i wykonaj, nie wszystko na raz, tylko stopniowo.

[quote]Jakie są koszty korzystania z google AdWords?[/quote]
Kampanię ma prowadzić zewnętrzna firma tak? Jeżeli tak to proponuję wypytać u źródła o koszty. Jest za dużo czynników które należy uwzględnić przy wycenie aby coś tutaj napisać Tobie.

[quote]i czy to jest naprawde skuteczne?[/quote]
Kampania prowadzona przez firmę lub osobę która naprawdę zna się na rzeczy może przynieść dobre efekty.

zgoda150
komentarz
komentarz

z AdWords miałem zamiar sam korzystać bez udziału zewnętrznej firmy.

mwpol
komentarz
komentarz

Zgadzam się z wypowiedzią Rokko. Lepiej sprawę powierzyć profesjonalistą. Ja mogę Ci polecić jenych z nich, na usłudze których na pewno się nie zawiedziesz - a szczegóły masz tutaj: http://o12.pl/pozycjonowanie.php

zgoda150
komentarz
komentarz

za Adwords płace coś za samo korzystanie czy tylko za efekty?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.