x-kom hosting

Paski na ekranie

kalaszek12
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam problem z moim pctem. Pc jest stary dawno nie byl uzywany z powodu usterki. Otoz podczas uzywania klawiatury, myszki pojawiaja sie dziwne paski na ekranie, potem ekran robi sie ciemny na ok 1s. Dzieje sie tak tylko podczas uzywania myszki/klawiatury. Nagralem filmik. paski pojawiaja sie w 10s, potem jest chwilowa przerwa (nie uzywam klawiatury), i pojawiaja sie znowu - http://kalaszek12.wrzuta.pl/film/9OK5pb0LlQL/uszkodzony_pc .najlepiej to widac podczas zblizenia . Proszę o szybką i dobrą pomoc, bardzo mi zalezy na jego uruchomieniu.

Edytowane przez kalasznikov123

raazor90
komentarz
komentarz

Podaj pełną konfigurację komputera wraz z marką i mocą zasilacza

kalaszek12
komentarz
komentarz (edytowane)

Niestety nie mam dostepu dokladnego do kompa wiec podam to co wiem: Procek: Intel Celeron 2Ghz, 700ramu , karta graficzna geforce mmx440 , zasilacz 350W firmy COLORSit. Bardzo dziękuje za zainteresowanie. Jesli to nie wystarczy mów moze uda mi sie odpalic kompa

Edytowane przez kalasznikov123
raazor90
komentarz
komentarz

Zobacz jaka będzie sytuacja na markowym zasilaczu, ewentualnie sprawdź jego napięcia miernikiem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.