x-kom hosting

Zakładanie strony internetowej

kopytek3
utworzono
utworzono

Witam

Chciałbym założyć stronę internetową tylko że niemam o tym zielonego pojęcia.Wiem tylko że trzeba zarejestrować domenę i wykupić serwer.Objaśni mi ktoś dokładnie co mam zrobić ?

mwpol
komentarz
komentarz

Wszystko co i jak po kolei zrobić,oraz zestawienie oferty obejmującej domenę, hosting i nawet kreator stron masz objaśnione na tej stronie http://stronaklik.pl/ . Polecam, wszystko wyłożone jest "jak na tacy"

Boks3r
komentarz
komentarz (edytowane)

Na początek nie kupuj zadnej domeny ani hostingu tylko:
-załóż sobie strone na jakims darmowym z ftp i pobaw sie

Co ci z tego jak założysz jakąś gównia..zabulisz za server i domene i nic z tego nie bedziesz mial.
Musisz miec:
1.Pomysł
2.Kase
3.Chęci

DawidG3
komentarz
komentarz

[quote name='Boks3R' date='04 czerwiec 2010 - 23:23' timestamp='1275686700' post='1032092']
Musisz miec:
1.Pomysł
2.Kase
3.Chęci
[/quote]
Jeśli zakłada na darmowym serwerze to kasy mieć nie musi ;)
Natomiast MUSI mieć pomysł, a potem chęci.

  • 4 lata później...
martaka
komentarz
komentarz

Też się biorę za zakładanie strony internetowej ale ja raczej szukam gotowych szablonów do edycji ponieważ kompletnie się na tym nie znam. Znalazłam np. stronę www.mamfirme.pl czy znacie podobne edytory które mogłabym wypróbować ?

  • 3 miesiące później...
Artel
komentarz
komentarz (edytowane)

spróbuj na wizualnych edytorach np wix.com tam nie musisz znać kodu HTML i masz szablony.

 

edit: nie zauważyłem daty. Troszkę odkopałem, ale może odpowiedź się przyda dla innych.

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Małe konto na Hekko to 70 zł i w cenie masz domenę PL.

Instalujesz darmowy CMS - WP. Dobierasz jakaś darmową grafikę i na początek to wszystko. Z czasem sam z siebie zrobisz prawdziwego fachowca ;-)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.