x-kom hosting

PS3 czy Xobx 360?

Mati20232
utworzono
utworzono

Witam,

W wakacje planuję kupić konsolkę. Założyłem nowy temat, ponieważ mam pytanie, na którego odpowiedzi nie ma na naszej stronie :) Z tego co wiem, PS4 i Xbox 720 wychodzą w 2012 roku. Nasuwa mi się pytanie, czy warto kupować droższe ps3, czy kupić tańszego xboxa 360 arcade, dzięki czemu za 2 lata mógłbym bez większej straty wymienić iXa na PS4, lub Xboxa 720.

Proszę was o opinię na ten temat :)

koxus
komentarz
komentarz

sorry bardzo ale NIE MA oficjalnych informacji kiedy będą konsole 8 generacji, z PS3 będzie jak z ps2 +/- 10 lat życia. a Xbox niewiadomo, staruszek ledwo zipie wiele razy był poprawiany itd. ale ciągle brak mu blu-ray.
czegoś nowego byc moze dowiemy się na E3.
Ja wziąłem xa i nie żałuję, popatrz się na exy na obie konsole i zastanów się które Ci bardziej pasują

Mati20232
komentarz
komentarz

W sumie to chodzi mi o to, żeby mieć konsolkę, która pociągnie gry minimum 3-4 lata. Z tego co mówisz mogę wywnioskować, że PS3 w tej sytuacji byłby lepszy, ale odstrasza mnie trochę cena. Musiałbym zapłacić ok 1100 zł, a Arcade mam o połowę tańszego. Jeżeli jednak miałbym za 2 lata zmieniać Xboxa z tej racji, że nie pociągnąłby nowych gier, wolę już dołożyć do konsoli Sony.

aXE
komentarz
komentarz (edytowane)

PS4 ? XBOX 720 ? O czym ty mówisz ?
PS3 technicznie wystarczy na co najmniej 5 lat, jakie nowe innowacje mieliby wprowadzić ? Nowy procesor ? Nowy napęd ? Co najwyżej kartę graficzną, ale z takim procesorem i tak nie jest potrzebna.
Nowy XBOX ? Jaki sens robienia nowego XBOXa skoro w święta wychodzi Natal (taki update) 360. To byłby strzał w stopę MS.

Nowa generacja konsol starczy na jeszcze dłuugi czas. Każdy z producentów będzie czekał aż inny wyda nową konsolę, żeby zrobić jeszcze lepszą od konkurencji, więc wg. mnie nowa generacja wystąpi za 5-6 lat.

Edit:
Czemu XBOX miałby nie pociągnąć nowych gier ? Microsoft pokazał, co można wycisnąć z tej maszynki, np. w Alan Wake, HALO REACH, FORZA 3, jak się chce, to potrafi.

Conrack1410
komentarz
komentarz

Tak jak już wyżej koledzy wspomnieli nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat konkretnej generacji konsol

obecne konsole xbox 360 i ps3 to urządzenia bardzo nowoczesne ( z przewagą ps3 ze względu na bluray) którymi można będzie się cieszyć jeszcze latami

Mati20232
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedzi :) Na dzień dzisiejszy wybieram Xboxa, bo jest tańszy, ale do wakacji jeszcze pomyślę :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.