x-kom hosting

Kingston HyperX czy OCZ Reaper. Wybor pamieci

itsmylife
utworzono
utworzono

Witajcie,
mam dylemat.
Chce kupic pamieci DDR2 1066Mhz i nie wiem czy wziac Kingston HyperX CL5 1066 czy OCZ Reaper 1066 CL5.
Ktore waszym zdaniem lepiej wziac? Roznica w cenie to tylko 4zl stad moje pytanie.

cubeaim
komentarz
komentarz

Moim zdaniem Hyper X. Nie posiadają wystających radiatorów poza obrys ram, co może przeszkadzać przy dużym chłodzeniu procka.
A tak z ciekawości - ile za nie płacisz? i jakiej pojemności kupujesz?

itsmylife
komentarz
komentarz

4 x 1GB chce wziac :) Mam w kompie zwykle ramy Kingstona 800Mz 4 x 512 i chce troszke zwiekszyc ilosc i jakosc. Cenowo wychodzi 429zl

cubeaim
komentarz
komentarz

Nie wiem czy odczujesz różnicę między tym nowym ramem, ale jak wmontujesz ponad 3 GB to windows 32bitowy ci tego nie obsłuży i nie wykorzysta.
Do tego potrzebne są systemy 64bitowe, potrafiące zaadresować więcej niż 3.25Gb pamięci Ram.
A ty zamieniasz ten ram 4 x 512 na 4 x 1 , czy dokładasz bo masz jakąś hiper wykoksowaną płytę główną która ma z 6 do 8 slotów na pamięć? :P

itsmylife
komentarz
komentarz

Spokojnie az tak zielony nie jestem :) Mam dwa komputery w domu. Ten jest akurat mojej kobity i to dla nie jzmiana ramu :) A system ma od samego poczatku 64 bitowy, bo zmi9ana ramu byla tylko kwestia czasu po zmianie plyty glownej i proca. 4GB na luzaku wystarcza. Stare ramy puszcze na allegro.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.