x-kom hosting

Problem z ABIT FP-IN9 SLI i grafika

Oli77
utworzono
utworzono

Zlozylem kompa i problem , sprawdzilem wszystko 10 razy zmienilem zasilacz z innego kompa grafike inna /ram i nic. A problem jest taki ze po wlaczeniu kompa jest jeden dlugi i dwa krotkie sygnaly dzwiekowe ( sprawdzilem co niby one znacza i jest to jakis blad karty graficznej ) .Plyta jest ustawiona na normal mode bo mam tylko jedna karte graficzna XFX 8800 GTS 320 MB , moze ktos jest w stanie cos doradzic ?

intimatelly
komentarz
komentarz

dokladnie te sygnaly oznaczaja ze z grafa cos jest nie tak...odeslij na gwarancje albo sprawdz u jakiegos kumpla czy twoja grafa fafa.....taka jest moja diagnoza

Oli77
komentarz
komentarz

ehhhh odpalilem wkoncu ......okazalo sie ze musialem przestawic plytke na plycie odpowiedzialna za tryb pracy kart z normal mode na sli mode ( mimo ze uzywam 1 karty ) i zaczelo dzialac . Jest to dla mnie nie zrozumiale , dioda od SLI sygnalizuje teraz prace 2 kart :P ciekawe to jest .Ale najwazniejsze ze dziala .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.