x-kom hosting

Pamięci Ram Gryzą Się, Czemu?

Mbury
utworzono
utworzono

Witam posiadam w komputerze pamięci:http://www.agito.pl/pamieci-do-pc/ocz-ddr2-dual-channel-2x1024mb-1066mhz-cl50-box-reaper-hpc.0.342393.html?cid=707&attr=366:72729

Dokupiłem ost. tez 2x1024mb pamieci OCZ ddr2 dual channel 1066mhz cl5 tylko ze od tych roznia sie kolorem nie zielone a czarne i inne radiatory troche mają.
Zamontowałem i wgl i cóz w systemie działa, raz wyskoczył blue-screen ale np. testu w 3dmarku06 nie przechodzi zacina sie w pewnym momecie i niechce isc dalej(nie zawsze to ten sam momęnt) co to moze byc :(

HQ19
komentarz
komentarz

A gdy miałeś tamte poprzednie pamięci to test przechodził pomyślnie? Miałem taki przypadek, że pamięci z takim samym oznaczeniem ze sobą się gryzły. Spróbuj wykonać test tylko na tych pamięciach, które kupiłeś.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.