x-kom hosting

Zrobie Sygnature, Avatar

A_P_O_L_L_O
komentarz
komentarz

witam.

jesli ktos moglby to prosilbym o sygnature i avatar do niej w klimatach final fantasy, a najlepiej z podobiznami Ashe (final fantasy XII) lub Yuna (final fantasy X), bardziej wolalbym ta pierwsza i do tego zeby byl napis APOLLO.

tylko ze nie mam zadnych materialow do tego, licze w zupelnosci na wasza laske i profesjonalizm.

z gory dziekuje za pomoc

A_P_O_L_L_O

Apex
komentarz
komentarz
26707c201f91add3.png
riken
komentarz
komentarz

A można to oceniać ! !

A_P_O_L_L_O
komentarz
komentarz

dziekuje apex wspaniala praca i pelnowartosciowe pro. dziekuje bardzo. prosilbym jeszcze o mala rzecz zebys, czy moglbys mi z tej sygnatury ktora zrobiles, zrobic avatar zeby pasowaly do siebie; rowniez z napisem APOLLO

piotrek997
komentarz
komentarz

Apex, hmmmm nie pozwól czekac moim zmysłom :) ponawiam prosbe o avatar i sygnaturke! Ten avatar co teraz mam sam sobie w gimpie zrobilem :) wiem ze cieszy nie oko ale serce;p wiec czekam na cos fajnego!

  • 2 tygodnie później...
MateuszRyaN1990
komentarz
komentarz

Zrobiłby ktoś dla mnie taką animacje?? Jeśli tak to niech ktoś tu napisze czy coś a potem sie ewentualnie dogadamy na gg czy cos...bo robie swoj film i potrzebuje początek z taką animacją...z góry dzięki

http://www.ayatoweb.com/ae_tips_e/ae38_e.html#

Apex
komentarz
komentarz

mozesz mi powiedziec ktora dokładnie?

Fafu
komentarz
komentarz

Jeśli można: poproszę jakąś ładną sygnaturkę :> Nic związanego z avatarem :P Sam coś wymyśl :D Napis: Fafu.

MateuszRyaN1990
komentarz
komentarz

Znaczy sie to jest jedna cała animacja tylko to jest tutorial...na dole jak zjedzies zna sam dol to jest ostatnie zdjęcie i jak klikniesz to obadasz filmik jak to koncowo wygląda...umiałbys zrobic takie cos??

Apex
komentarz
komentarz

raczej nie

:rolleyes:

MateuszRyaN1990
komentarz
komentarz

za trudne?? ;>:D:D A znasz kogoś kto moglby mi takie cos zrobić?

Saper
komentarz
komentarz

A czy dla mnie mógłbyś zrobić avek? http://avatarki.info/index.php?module=dpGa...&id_img=238

Chodzi mi o dodanie nicku i powiększenie go bez utraty jakości. Jakby ci się chciało możesz go jeszcze jakoś upiększyć :P

Z góry dzięki :)

macinO
komentarz
komentarz

kurde też robie grafiki, widać nawet po moim avi , ale ciekaw jestem co Ty byś mi pokazał :P

próbuj av 120x120 bazując na tym zdjęciu.

[tak zeby było widać mordki obu piłkarzy ,jak nie da rady to tylko Sahy(tego po lewej)]

http://cache.gettyimages.com/xc/76450929.j...BC9597F82E1EACD

riken
komentarz
komentarz
za trudne?? ;>:D:D A znasz kogoś kto moglby mi takie cos zrobić?

Nikt tego za darmo ci na pewno nie zrobi

kurde też robie grafiki, widać nawet po moim avi , ale ciekaw jestem co Ty byś mi pokazał :P

próbuj av 120x120 bazując na tym zdjęciu.

[tak zeby było widać mordki obu piłkarzy ,jak nie da rady to tylko Sahy(tego po lewej)]

http://cache.gettyimages.com/xc/76450929.j...BC9597F82E1EACD

Hehe widzę że kolega sie troszkę zdenerwował tymi grafikami, bo widać że Apex dopiero próbuje grafikę wiec ja tylko czasem doradzam mu co bym zmienił ale nic po za tym ;)

wiec pozwól mu pomagać innym userom co nie znajom się na grafice ale chcą mieć ładniejszą ave :rolleyes:

Apex
komentarz
komentarz
i27027_sportsav.png
Zarov
komentarz
komentarz

Hmm, widzę tu ładne prace to tez o coś poproszę...śni mi się ładny avatar z Brudnym Harrym [Dirty Harry], zależy mi by Clint Eastwood wyglądał groźnie :)

Pozdrawiam.

grubiX
komentarz
komentarz

To ja bym prosił o Avek z Cristiano Ronaldo rozmiary 77x150 z napisem grubiX o do tego sygnaturka również z Cristiano Ronaldo i napisem grubiX a rozmiar zależy od ciebie.

Pozdrawiam Serdecznie. :)

  • 4 tygodnie później...
Apex
komentarz
komentarz

Coś dawno nie robiłem dla was nowych prac piszcie tu a postaram się wam je wykonac ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.