x-kom hosting

Zrobie Sygnature, Avatar

Apex
komentarz
komentarz
i20696_drzewocopy.png

riken
komentarz
komentarz

Hehe wiem że to fajnie wygląda ale nie musisz nam pokazywać wszystkich swoich Outcomów :P;)

Apex
komentarz
komentarz

:D ale oceń :P

riken
komentarz
komentarz
:D ale oceń :P

No ok

chmurki mało widoczne troszkę

a te drzewko nie wiem dlaczego jest białe jak trawa czarna hm..

6/10

Apex
komentarz
komentarz

kontrast :D

Boski4
komentarz
komentarz

Kleskus dla ciebie powiedz czy ci sie podoba

Apex
komentarz
komentarz

Boski4, widze że mnie wyręczasz :D

Kleskus
komentarz
komentarz

boski4, dzieki, narazie bedzie taki musial zostac :P A moze apex, zrobisz tez ty ? i porownamy i ocenimy i wybiore sobie ladniejszy :P ?

Novi
komentarz
komentarz

Kleskus daj mi to bez napisku to Ci zrobie :]

Lisu_09
komentarz
komentarz

Poprawiłbyś mi avatar ???

Boski4
komentarz
komentarz

Niby jak poprawić??

Lisu_09
komentarz
komentarz

Chodzi mi o to żeby był wyraźniejszy :) jeśli to możliwe.

Novi
komentarz
komentarz

Nie lbue przerabic czarno-białych avków:) ale to zrobiłem mi się nie podoba ale może Tobie xD

Kleskus
komentarz
komentarz

Novi super :D podoba mi sie :P Boski4 twoj tez jest fajny, sam takiego nie zrobie :P ale niestyty ten noviego jest lepszy:P

[ Dodano: 2007-08-13, 01:44 ]

A moze zrobilby mi ktos sygnaturke ?

Rozmiar : 398x70

Dowolnosc w doborze rzeczy :P ale np. "Oko" by moglo buyc na niej i nais kleskuś :P

GoBi
komentarz
komentarz

Mógłbym mieć prośbe ? przerób mój dotychczasowy avek tak zeby zamiast operatir pisało gobi :) :lol:

riken
komentarz
komentarz

Mógłbym mieć prośbe ? przerób mój dotychczasowy avek tak zeby zamiast operatir pisało gobi :) :lol:
A proszę bardzo ;)gobiwk2.gif
GoBi
komentarz
komentarz

Bez tych kresek przy napisie gobi albo jak jestes mocny to zrób zeby gobi było napisane na tym co sie rusza i lekko sie ruszało jak ta linia zeby napis gobi był połączony z tą linią i chodził jak ona... wiesz o co mi kaman ?

riken
komentarz
komentarz
Bez tych kresek przy napisie gobi albo jak jestes mocny to zrób zeby gobi było napisane na tym co sie rusza i lekko sie ruszało jak ta linia zeby napis gobi był połączony z tą linią i chodził jak ona... wiesz o co mi kaman ?

No ok ale zobacz co z tego wyszło musiał bym sam narysować ten wykres :P :lol:

gobidr7.gif

GoBi
komentarz
komentarz
musiał bym sam narysować ten wykres

No to zrób :) jestem otwarty na propozycje...

Popek
komentarz
komentarz

A mi powiększ avatar ten co mam do pełnych rozmiarów i napisz na dole najpiękniejszy nick swiata czyli PoPeK :D Napis musi być czytelny ;)

piotrek997
komentarz
komentarz

Wszyscy mają avatary chcę i ja :) Prosze o jakiś fajny avatarek tło i render zalezy tylko od ciebie z napisem piotrek997 z góry dzieki

Novi
komentarz
komentarz

Powiedz chociaż jaka tematyka? Na forum nie ma wróżek.

piotrek997
komentarz
komentarz

tematyka obojetna, lecz nie chce anime! Moze cos w ciemnych barwach jakis ładny C4D chciałbym równiez dopasowana do tego kolorystycznie sygnaturkę;] duzo roboty, ale sam nie mam zielonego pojecia o grafice;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.