x-kom hosting

niepotrzebny temat

bartek
utworzono
utworzono

Nie uważacie, że temat, w którym się witamy (nie pamiętam, jak się nazywa) jest bez sensu? Moża była już dyskusja na ten temat, coś takiego ciężko znaleźć w wyszukiwarce.

Bezsensowne nabijanie postów. Chyba lepiej przywitasz się, pomagając i gdzieś tam wplatając, że to tój pierwszy post, niż pisząc

siemka 4 all
witka wszystkim
yo yo yo

Nie są to przykłady konkretnych osób, poprostu te wydały mi się najgłupsze ;]

Co uważacie o skasowaniu tego działu?

zeniTh
komentarz
komentarz

niee moim zdaniem ten dział może zostać

Lisu_09
komentarz
komentarz

No te przykłady może są trochę dziwne :) ale są też inne posty gdzie nowi użytkownicy piszą o sobie i o oczekiwaniach związanych z forumpc :) A pozatym nie liczą sie posty w tym dziale :)

GoBi
komentarz
komentarz

Mi on nie przeszkadza ;)

Gość
komentarz
komentarz

Dokładnie, tam jest wyłączone naliczaanie postów więc nit tam nie nabija :)

Jak Ci sie nie podoba ten dział to tam nie wchodź - proste :))

zeniTh
komentarz
komentarz

widocznie jeśli ktoś go stworzył tzn, że komuś wydawał się potrzebny i tego się trzymajmy ...

mcickx, myślimy tak samo xD

naekana
komentarz
komentarz

Uważam, że ten dział jest potrzebny, pozwala zaznaczyć swoją obecność nowym userom i powiedzieć kilka słów o sobie. Jak rejestrowałam się na forum pc było mi bardzo miło, że kilku userów ciepło i serdecznie się ze mną przywitało. Nie czułam, że jestem jedynie jednym z kilkudziesięciu użytkowników dołączających codziennie do społeczności forum. Wręcz przeciwnie czułam się zauważona i zaakceptowana. I taka jest właśnie rola tego działu, a samo forum jest przez to wyjątkowe :)

zeniTh
komentarz
komentarz
Nie uważacie, że temat, w którym się witamy (nie pamiętam, jak się nazywa) jest bez sensu

bez sensu to jest właśnie ten temat, że doszukujesz się "czegoś" nie wiadomo po co ? żeby zwrócić na siebie uwagę ? ( bez obrazy ) ... ale taka jest prawda

//bardzo słuszna uwaga :)

//temat uważam za zamknięty

//naekana

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.