x-kom hosting

Problem z PXP-900 (Chińska podróba PSP)

pierrnik15
utworzono
utworzono

Witam ostatnio na Allegro kupiłem (tak myślę bo wygląda identycznie)Chińską podróbe PSP znaną jaką PXP-900. Dokładnie nie wiem czy to to ponieważ nie dostałem żadnego info a i na pudełku pisze tylko PSP. Przez pierwszy tydzien wszystko było ok, ale potem cos zaczeło sie psuć, kiedy wrzucałem nowe pliki AVI, MP3, NES pisało że format nie obsługuje nie wiem dlaczego ponieważ wczesniej odtwarzało. Zrobiłem format w opcjach tej konsoli oraz potem jako dysk flash w komputerze. Próbowałem wszystko wgrac od nowa, ale nadal 4/5 plików które kiedyś działały nie odtwarzają, i kolejny problem który wtedy doszedł był taki że kiedy włączałem mp3 np. Paktofonika - Jestem Bogiem odtwarzał się dzwięk z filmu Oszukać przeznaczenie, który miałem tylko przed formatem potem już go nie było a jednak sie odtwarzał lub jakieś inne mp3 które mam na odtwarzaczu. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem bo ja próbowałem już wszystkiego i zastanawiam się nad sprzedażą lub reklamacją. Pozdrawiam

koxus
komentarz
komentarz

zacznij od spytania się sprzedawcy. moze on cos wie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.