x-kom hosting

Płyta główna

Globetrotter
utworzono
utworzono

Witam, posiadam płyte główną K7S5A.

Chciał bym wymienic sobie karte grafiki, na taką z funkcją pixel shader oraz najlepiej z pamięcią 256 ram. Czy jest to możliwe na tej płycie ?

Dodam, że mam na niej GeForce 2 MX 128 ram/128 bit oraz procesor AMD Duron 1800 Mhz oraz 512 MB RAM DDR 400

Z góry dziękuje :)

Gość
komentarz
komentarz

Nie opłaca sie w Twoim przypadku wymieniać katy na taką z PS 3.0 bo i tak procesor jej nie wykorzysta... Pozatym nie było GF 2MX 128/128 :P

cinomatic
komentarz
komentarz

mcickx, ma racje .. zamiast inwestowac w karte grafiki t lepiej zainwestowac w plyte glowna ... Bo po co Ci taka karta graficzna ktorej procek nie bedzie wykorzystywal :P

Gość
komentarz
komentarz

Globetrotter, A jaki masz procek? Bo do tej płyty można na maxa włożyć Athlona XP 2600+ na szynie 133MHz.

Globetrotter
komentarz
komentarz

Mam Durona 1800, a karta to Ge Force 2 MX 64 ram-128 bit, moja pomyłka

Gość
komentarz
komentarz

To tak, jak napisali poprzednicy. Albo radeon 9800pro albo gforce 6600.

dar55
komentarz
komentarz

poza wszystkim słusznymi wypowiedziami powyżej dodam że nie patrz ile ma Mb tylko na jakiej szynie tzn 256mb/128 bit jest gorsza grafika niz 128mb /256bit

Gość
komentarz
komentarz

dar55, nie zawsze, to zależy od konkretnego modelu :):P

Co do GF 2MX, to dalej masz coś źle, bo nie było 128bitowych wersjii :))

A grafike sobie wybierz którąś z tych: http://allegro.pl/search.php?string=6600GT...1&country=1 :) Tylko patrz żeby to nie był "6600 @ GT"

Globetrotter
komentarz
komentarz

Dziękuje za fachową pomoc :)

a co do mojej aktualnej karty, to nie mam pojęcia o co biega ale mam na niej cos takiego, ta naklejka:

obraz001gq8.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Kurcze, jednak były takie karty :| Sorry za wprowadzenie w bład ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.