x-kom hosting

[Rozwiązany]Wątpliwości na temat tunera TV.

Lukasz003
utworzono
utworzono

Witam wszystkich,

Za tydzień wyjeżdżam do Holandii, kupiłem sobie dzisiaj Tuner TV Avermedia TV box 7. Wszystko pięknie śmiga, obraz na prawdę niezły, niestety mam jedną wątpliwość. Mianowicie, zgodnie z tabelką zamieszczoną w instrukcji, w Holandi jest system PAL BG, a w Polsce PAL DK. W menu tunera jest natomiast opcja wyboru kraju, tak więc rozumiem, iż nie będzie problemu z odbiorem sygnału? Przełączyłem w Polsce na wersję Holenderską i tuner odbierał bardzo słabo, tak więc to by się zgadzało. Dziękuje bardzo za każdą opinię,

Łukasz

@Marcin
komentarz
komentarz

Lukasz003, nasz kodowanie to jest PAL B (BELGIA) ogólnie PAL - secam mógł byś się martwić jak byś jechał do stanów gdzie jest system kodowania NTSC w tedy tuner mógł by nie odkodować ale tunery sa teraz juz tak robione, żeby kodowanie PAL i NTSC działało :) wiec nie masz co się martwic ;) bydzie hulał :D

Lukasz003
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie Marcin!

Kamień z serca :-)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.