x-kom hosting

Płyta główna pod s.939

Zamir
utworzono
utworzono

Jaką mi radzicie? Wiem ze już powoli coraz trudniej dostać takie płyty główne, ale ostatnio moja mi się spierniczyła i chce kupić nową, bo nie mam kasy zeby cały sprzet wymieniać.

MIałem Asus a8n-sli i mi poszły wszystkie porty pci, a zintegrowany dźwięk także jest spierniczony. Na niej AMD Athlon poszedł mi max na 2465MGH. Chchiałbym żeby na nowej też się dało w podobny sposób podkręcić procke. Dodam że to bez podnoszenia napięcia, bo mam zasilacz fantastycznej firmy...: TRACER :lol: Ale przy okazji nowej płyty głównej też kupie sobe jakiś porządny zasilacz.

Kwota hmm... ok 250 zł

Moja propozycja:

http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...K8N_Neo4-F.html

jak myśłicie?

Zamir
komentarz
komentarz

A co myślisz o tej co podałem. Bo naprawde muysze iść po kosztach :( Myślałem ze wszystko wiemie na Intela DualCore i odpowiednią główną i pamątki, ale kase musze przeznaczyć na ważniejszy cel

wujcio5
komentarz
komentarz

Ja kupiłem niedawno GIGABYTE K8N-SLI i jestem zadowolony. Cena na allegro ok 200zł.

Zamir
komentarz
komentarz

Wiesz. Jakoś nie mam zaufania do używanych płyt głównych. Zawsze wole (w tym przypadku) kupić nowe ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.