x-kom hosting

Problem z dyskietką startową

CLAy
utworzono
utworzono

Ehh... mam bardzo dziwny problem mam laptopa bez systemu z pustym dyskiem laptop to bardzo stary Clevo 862(SEH 862) Gdy go dostałem bym zainstalowany win 98 ale chodził tak wolno ze postanowiłem go sformatować wziąłem sciągłem dyskietkę startową i wziąłem sie za formatowanie po ukończonym formatowaniu wyłączyłem kompa bo nie miałem jeszcze systemu dzisiaj zdobyłem oryginalny 98 i postanowiłem zainstalować ale po włożeniu dyskietki startowej pokazuje sie komunikat: boot form flopy disk i na tym koniec nie bootuje próbowałem ściągać inne dyskietki ale albo to samo albo w ogóle nie reaguje. A z CD-ROM'u nie da sie bootować (zbyt stary bios) może wywiecie co zrobić bo ja już nie mam siły :(

Boski4
komentarz
komentarz

Zrób nową dyskietkę startową.

tazman
komentarz
komentarz

Spróbuj z pendrivem, może coś ruszy. A jeśli nie to spróbuj z XP

grzegorzmce
komentarz
komentarz

ale to płyta nie bootuje czy dyskietka

dar55
komentarz
komentarz

nie zbyt stary bios bo to bujda , tylko 98 nie bootuje ci , a robiło to się jakoś tak ( zamierzchłe czasy :) ), dyskietka komenda e: setup.exe (e litera cdromu), enter czy win/setup.exe jakoś tak

[ Dodano: 2007-08-09, 20:32 ]

lub http://dariuszpod.republika.pl/windows/ins.../instalacja.htm

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.