x-kom hosting

Dysortografia

Kinqua
utworzono
utworzono

Neakana bowiem, swoją niewiedzą, popełniła błąd krytyczny, bowiem, użytkownik który posiada dysortografie, jest narażony na bany za nie swoje błędy, co ja mam zrobić? nie da się wyłączy błędów w mojim przypadków, choćbym nawet jak się starała! i za to dostałam bana!!!!!

mat159
komentarz
komentarz

Mozna pisac w Wordzie z korekta pisowni, a potem wklejac na forum.

Kinqua
komentarz
komentarz

Tak bede specjalnie kupować pogram za 7.000zł

olej3232
komentarz
komentarz

Jest też Firefox 2 który ma słownik, dostępny też jest darmowy Open Office, który zawiera odpowiednik Worda!

mat159
komentarz
komentarz

Nie wierze ze nie masz w domu slownika ortograficznego. Poza tym jak masz watpliwosci, wpisujesz slowo w google i w przypadku bledu wyswietla ci "czy chodzilo ci o...".

Jest tyle mozliwosci, wystarczy chciec ;)

Popek
komentarz
komentarz

Czy to tak trudno ściągnąć FireFoxa? :)

GoBi
komentarz
komentarz

Wiem że to jest jakiś problem, i robi się za darmo robotę bo najpierw tekst piszesz w wordzie pote kopiuj wklej itd. Ale zrozum tez ze dużo przyjemniej się czyta posty które są napisane poprawnie ( choć raz na jakis czas kaażdemu moze sie zdażyć błąd w pisowni, ja tez czasami gubie słowa ale to przez ze pisze bardzo szybko i zamin wystukam to juz mysle nad kolejnym słowem :/ ) Ale jak najbardziej nie powinno się karać osób od których nie można wymagać idealnej pisowni.

Kinqua
komentarz
komentarz

No właśnie!!! a co chwile sie nie chce siedzieć w worldzie itp

GoBi
komentarz
komentarz

No to dogadaj sie z modkami ;) że ty sie postarasz nie robić dużej ilości błędów... i niech nie karają takiej pięknej kobiety.. bo aż serduszko sie kraja ;)

bizon11
komentarz
komentarz
za to dostałam bana!!!!!

Nie bana tylko warna ;] BO gdyby to był ban to byś nie mogła pisać :)

Najłatwiejsze rozwiązanie problemu to zainstalowanie programu Mozilla Firefox 2 - posiada on moduł sprawdzania pisowni - słownik jest moim zdaniem bardzo dobry ;]

Po za tym instalując ten program inwestujesz również w bezpieczeństwo swojego komputera ;]

Możemy się umówić tak że warn zniknie jak zaczniesz używać Internetu za pomocą Firefox-a lub po prostu wtedy kiedy będziesz robiła mniej błędów ;]

pol
komentarz
komentarz

Kinqua ja mam Dysortografię i jakoś sobie radzę z błędami na forum, więc nie przesadzaj, poza tym dostałaś chyba z 5 ostrzeżeń.

naekana
komentarz
komentarz

Chyba czas, żebym się wypowiedziała w tym temacie, założonym chyba zupełnie niepotrzebnie. Koleżanko miła...nie nadmieniłaś tutaj, ze zanim dostałaś ostrzeżenie, powiadomiłam cię na PW, że w kilku twoich postach musiałam poprawić ort. Trzy razy grzecznie cię upomniałam, chociaż już za drugim razem powinnam wlepić warna. A dostałaś dopiero za czwartym, po zlekceważeniu otrzymanej przeze mnie wiadomości i rady tam zawartej. Dysortografia??? Kochana to jest wymówka - w każdym poście, który piszesz słowa napisane błędnie podkreślane są czerwoną kreską. Zauważalnie podkreślane! Wystarczy poświęcić temu trochę czasu i je poprawić. A na koniec uwierz, że wlepianie warnów, to nie jest to co tygrysy/naekany lubią najbardziej ;) Wręcz przeciwnie.

Podsumowując: Zdejmuję warna, ale masz go jak w banku, jeśli w następnych twoich postach będę musiała użyć koloru czerwieni ;)Będę mieć cię na oku.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.