x-kom hosting

Pamięć Kingston nie działa na płycie GA-M61SME-S2

immi
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam posiadam płyte główną gigabyte GA-M61SME-S2 kupiłem sobie kość ramu Kingston KVR800D2N5/1G po włożeniu do komputera i włączeniu go piszczy i komputer nie startuje.
Na stronie producenta płyty sprawdzałem jaki ram jest na tę płytę pisze że to co kupiłem pasują i niewiem co jest grane.

Tu moja płyte >> [url="http://www.gigabyte.pl/products/mb/specs/ga-m61sme-s2_2x.html#"]http://www.gigabyte....sme-s2_2x.html#[/url]
z prawej strony jest "Obsługa Pamięci" tam jest lista obsługiwanych ramów.
Niewiem co mam zrobić...

Proszę o pomoc :)

Tivi
komentarz
komentarz

mam ta sama plyte glowna i mialem ten sam ram, co dziwne tez mialem problem z tym modelem. Nie wiem czy da cos update biosu - u mnie nie pomoglo jednak mialem szczescie(w nieszczesciu) ze popsul sie komputer znajomego i moglem mu ramy odsprzedac bez wiekszych strat. I zakupilem kingston kvr800d2n6/2g ktory chodzi bez problemu

immi
komentarz
komentarz

Też własnie zrobilem upa biosu na f9 i nic nie pomogło ...
A moze ktos powie na jakie ramy wymienci te kingi? BO mam mozliwosc wymiany ich

Tivi
komentarz
komentarz

Jesli beda one pracowac samodzielnie to nie ma wiekszego znaczenia(oczywsicie OCZ, GoodRam, G-skill, A-data), jesli dokladasz to najlepiej wez taki model jaki posiadasz. Polecic moge Ci goodramy, sa w porownywalnej cenie jak kingstony. Nie sa kretliwe jak OCZe ale jako ze to POLSKI PRODUKT nalezy go miec w swoim zestawie ;d


ps. na mojej plycie mialem tez problemy z Patriotami wiec uwazaj

immi
komentarz
komentarz

^^ Miałem goodramy 1 Gb 800 mhz działo sie to samo i wymieniłem je na kingstony, ponieważ są one na tej liscie obslugiwanych ramow.
A czy może to być wina zasłabego zasilacza? mam 300W

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.