x-kom hosting

Subdomena

arabeska
utworzono
utworzono

Witam,

prosiłabym o pomoc w sprawie subdomen...

Mam konto na Allegro i własny sklep internetowy. Chciałabym do swoich aukcji dać linki do strony z samymi zdjęciami sprzedawanych przedmiotów. Oczywiście najprościej byłoby dodać link do sklepu, ale tak nie wolno :) bo jest to strona, na której można dokonać zakupu.


Nie wiem, czy dobrze rozumuję, ale jakbym stworzyła subdomenę na serwerze, na którym mam sklep, to tam mogłabym umieścić zdjęcia i dodać do aukcji linki do tej subdomeny... Czy dobrze myślę?


Proszę o pomoc :)

Pozdrawiam,
A.

Gość
komentarz
komentarz

Prawym klawiszem na zdjęcie właściwości, skopiować sobie adres html i to jest dokładny adres zdjęcia

arabeska
komentarz
komentarz (edytowane)

Już sama sobie odpowiedziałam na to pytanie, ale teraz mam kolejne :)

Powiedzmy, że mój sklep ma domenę podstawową www.xxx.i8p.eu (domena 1). Pod nią podpięta (czy tam zaparkowana) jest domena właściwa, zawierająca nazwę mojego sklepu, powiedzmy www.kolorowepoduchy.pl (domena 2). W momencie wpisania domeny 1, dochodzi do przekierowania na domenę2.

Chciałabym zrobić tak, aby sklep umieścić, jako subdomenę (www.xxx.i8p.eu/sklep), a stronę informacyjną dla Allegro, jako drugą subdomenę (www.xxx.i8p.eu/allegro). To wracając do mojego pierwszego problemu.

Dodatkowo chciałabym aby wpisywana strona właściwa (domena 2 - www.kolorowepoduchy.pl), przekierowywała do jakby zmienionej domeny 1(www.xxx.i8p.eu/sklep).

Nie wiem, czy jest to jasne, ale proszę o pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.