x-kom hosting

[Rozwiązany] Czy Unreal Tournament 3 to gra Multiplayer?

ocmi0101
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!
Zastanawiam się nad kupnem Unreala na PS3, ale zależy mi na multiplayerze tak żebym mógł se pograć z kimś na dwóch padach czyli na jednym telewizorze i playu a nie przez neta
Czy ta gra posiada taką funkcje?

A jak nie to jaką polecacie z multiplayerem?

Już znalazłem że nie działa :/
A co polecacie?

Edytowane przez jesiona
przenoszę //jesiona

djkraszinio
komentarz
komentarz

Jak chcesz gry z cooperacją na jednym TV to polecam: Uncharted 2, Army of Two The 40th Day, Call of Duty Modern Warfare 2, Resident Evil 5, Borderlands i to tyle co na razie przychodzi mi do głowy z gierek godnych uwagi, jak sobie coś przypomnę to dopiszę

  • Dobra wypowiedź 1
NowakoV
komentarz
komentarz

little big planet ! :D

a U3 coopa nie ma.

  • Dobra wypowiedź 1
ocmi0101
komentarz
komentarz

dzięki ludzie!!!!

A mam jeszcze jedno pytanie konkretniej dla dj'a czy dj.hero jest godny polecenia?
Zastanawiam się nad kupnem

NowakoV
komentarz
komentarz

Mam DJ Hero na xbox'a i powiem ci, że bardziej od samego gameplayu podobał mi się soundtrack :D Niektóre kawałki są naprawdę mistrzowsko zremixowane. Gra się przyjemnie, ale mixując wcześniej na prawdziwych deckach odczuwałem jednak ograniczenia gry :)

Więc jeżeli nie masz swojego gramofonu, a kręcą cię gry w takim klubowym klimacie to jak najbardziej polecam, nie będziesz żałować.

  • Dobra wypowiedź 1
ocmi0101
komentarz
komentarz

Dzięki
Mixowałem tylko u kolegi ale on sprzedał sprzęt
To czas iść na zakupy!!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.