x-kom hosting

Kupic ram czy procesor

czerwo16
utworzono
utworzono (edytowane)

witam mam dylemat czy kupic procesor czy ram zeby chodzily szybciej gry (muli) ramu mam 2x kosci po 512MB DDR 2x200MHZ PC3200 a procesor Intel Celeron, 2000 MHz (karte graficza mam GeForce 8600GT 256MB)

Nazwa płyty głównej ASRock P4Dual-880Pro

kryczka88
komentarz
komentarz

ramy 2 giga mhz 800.
dalo by rade

czerwo16
komentarz
komentarz (edytowane)

a bys znalazl jakies na allegro ;P bo ja niewiem jaka bedzie dzialac na moim kompie

kryczka88
komentarz
komentarz

http://www.allegro.pl/item994740450_kingston_1gb_ddr_400_mhz_pc3200_gw_wysylka_1zl.html

Gurney
komentarz
komentarz

Ja również polecam zakup pamięci. Te co kolega pokazał myślę, że będą dobrze służyły. Kiedyś miałem podobne.

nicetymbark
komentarz
komentarz

Ja bym poprosił rodziców żeby dołożyli i kupił lepszy komputer bo wymieniając tutaj pojedynczo części wyjdzie drożej niż za nowy komputer. A jeżeli jeszcze sam nie potrafisz składać komponentów do kupy to w niektórych serwisach czy sklepach musisz gratis zapłacić bo są takimi leniami, że za wszystko pieniążki biorą. Z resztą lepiej kupić Xboxa360 Elited i do tego kabel HD i grasz na full ustawieniach.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.