x-kom hosting

Dobra Płyta Główna

Gość
utworzono
utworzono

Witam,

Zamierzam kupić:

:arrow: Sapphire Radeon X1950XT 256MB DDRIII /256bit/ 2xDVI HDTV

lub GeForce 7900 GS Forsa 512MB HDTV & 2x DVI (PCI-E)

:arrow: Kingston DDR2 2GB (533MHz, 800 lub więcej)

Mam procka Core 2 Duo E4300 (1,80 Ghz) i zasilacz Altis ATX-350PT(EC) 350 W.

Jaka płyta główna do 400 zł powiązałaby taki zestaw?

Czy te sprzęty pasują do siebie?

Najlepiej gdyby płyta główna nie miała zintegrowanych żadnych kart gdyż chciałbym kupić coś dobrego ale do 400 zł.

Oczywiście mógłbym ewentualnie dorzucić więcej gdyby miała zintegrowaną jakąś dobrą dźwiękówkę Creative SoundBlastera.

sellston
komentarz
komentarz

msi p35 neo lub asus p5k a zintegrowane karty bedziesz mieć np. internet i dżwiekówke ma każda i niema Creative SoundBlastera zintegrowanej bedziesz musiał kupic oddzielnie

Gość
komentarz
komentarz

Hmm, a nie znajdzie się nic dobrego do tego sprzętu nawet do 600 zł?

Zależy mi na tym aby płyta główna nie miała zintegrowanych żadnych kart rozszerzeń... no chyba, że będzie na prawdę dobrą dźwiękówkę.

sellston
komentarz
komentarz

ale zintegrowane karty da sie wyłączyć w biosie

Przemek
komentarz
komentarz
ale zintegrowane karty da sie wyłączyć w biosie

Nie da sie ;)

Mozesz najwyzej dokonac wyboru z ktorej ma korzystac komp.

Gość
komentarz
komentarz

Ale mi nie chodzi o to aby z nich po prostu nie korzystać, tylko chcę zapłacić mniej lub tyle samo za trochę lepszy sprzęt oszczędzając na kartach zintegrowanych, których i tak nie będę używać.

A więc.. ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.