x-kom hosting

Bluetooth i Sagem my501x

Feniks
utworzono
utworzono

Witam wszystkich

Mam problem z adapterem bluetooth i telefonem Sagem my501x.

Adapter zainstalował się poprawnie i wszystko teoretycznie działało ale nie może wykryć telefonu. Jak kilkam na wyszukiwanie to zaczyna wyszukiwać i tak szuka... i szuka... i szuka... i tak bez końca :/

Jak wyszukuje nowych urządzeń w telefonie to widzi komputer, ale nie może dodać go do urządzeń sparowanych.

Próbowałem połączyć się też z sonyericssonem T630 ale sprawa wygląda tak samo jak z sagemem.

Program jakiego używam to blueSoleil, system mam Xp SP2

//Uwazaj na ortografie

//Przemek

piopiopio
komentarz
komentarz

mie wiem jak jest z sagemami ale z motorolą e398 to działałą

w opcjach połączenia jest cos takliego znajdz mnie(i wtedy telefon zostaje znaleziony), z mota t odziała

a o ile dobrze kojarze to z se trzeba wyszukac komputer z poziomu telefonu i zrobic powiazanie

Feniks
komentarz
komentarz

No właśnie próbuje zrobić powiązanie z telefonu i znajduje komputer, ale nie możew go dodać :(

A jest jeszcze taki szczegół. Na bluetooth jest ziolona dioda. I sprawa z nią wygląda tak że jak zainstaluje same sterowniki bez tego programu to dioda cały czas się świeci, a jak już zainstaluje program to dioda zaczyna migać. Nie wiem może ma to jakiś związek.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.