x-kom hosting

[Rozwiązany] nootebok asus n71-vn

stiv88
utworzono
utworzono (edytowane)

witam. mam takie pytanie co do mojego nooteboka(asus n71-vn) bo mam w nim 4 giga ramu i nie wiem czy do niego moge jeszcze dolozyc 4 zeby w sumie bylo 8. aha jesli jest to mozliwe to prosze o podanie sklepu w ktorym moglbym dokupic te ramy. z gory dzieki.

vocativus
komentarz
komentarz

z opisu notebooka wynika że ma 2 banki pamięci i obydwa zajęte, zatem dorzucić się już nie da. Z opisu producenta wynika, że obsłuży Ci max 4GB więc wymiana na 2 x 4GB jest bez sensu. A po cóż Ci aż 8GB pamięci?

stiv88
komentarz
komentarz

bo 4gb to juz malo...widzisz gram w call of duty 2 przez neta no i jakbym mial wiecej ramu to wraz z tym wzroslaby mi ilosc fps-ow i gra plynniej by mi chodzila. chociaz mam te od 200 do 300...pytam bo na niektorych stronach pisalo ze w tym modelu mozna rozszerzyc do 8gb. jestes pewny na 100% ze nie da rady?

vocativus
komentarz
komentarz

Chłopie ta gra ma wymagania 512 MB RAM. 4GB więcej Ci jej wizualnie nie przyspieszy. Oku ludzkiemu wystarczy 25 klatek.
100% będę pewien jak je tam sam wsadze i zobacze że nie da rady z 8GB. Tutaj posiłkuję się informacjami producenta któremu nie mam powodów nie ufać. Pisze że pamięć rozszerzalna max do 4GB.

Taka ilość pamięci, jaką teraz posiadasz jest wystarczająca do niemal wszystkich czynności podejmowanych na domowym komputerze. Wyjątkiem są skomplikowane obliczenia wymagające sporych ilości pamięci operacyjnej.

stiv88
komentarz
komentarz

rozumiem. dzieki wielkie za bardzo satysfakcjonujaca odpowiedz. chociaz itak w przyszlosci chcialbym zwiekszyc ilosc ramu ale to juz nie w tym modelu :). super forum dzieki.zamykam temat.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.