x-kom hosting

Intel P35 co to za Chipset

niewiadomir
utworzono
utworzono

Witam do swojego komputera wybrałaem płyte Asus P5K SE Intel P35 i mam pytanie odnośnie chipsetu , bo z takim sie jeszcze nigdy nie spotkałem. Jeśli możeciie mi przybliżyć jego dane techniczne lub wasze opinie to bardzo was prosze...

Bamu
komentarz
komentarz

proszę http://pclab.pl/art26526.html tutaj masz co nieco opisany ten chipset.

To powinno rozwiać twoje wątpliwości.

06ad8511dd9b3e69.jpg

Taka mała tabelka z innego forum, która też przedstawia wiadomości na temat chisetu :D

niewiadomir
komentarz
komentarz

I mma eszcze pytanie ile dam rady podłaczyć napędów do tej płyty bo ma ona tylko jeden kontrolelr ata/133 czy dam rady podłaczyc dwa napędy na jednej tasmie i czy ta płyta psuje do obudowy midi atx

pol
komentarz
komentarz

Co do twojej płyty to nie kupuj, jest to bardzo okrojona wersja SE.

Co do Chipsetu P35 umożliwia on użycie pamięci DDR3(nie we wszystkich modelach nowych płyt głównych) oraz co najważniejsze obsługę 45 nm. procesorów INTELA - Penryn.

Moim zdaniem nie opłaca się na razie kupować płyt z Chipsetem P35 ponieważ od powyższych możliwości praktycznie nowy Chipset nic nowego nie wnosi, a płyty te kosztują więcej niż inne dobre płyty na starszych Chipsetach, do czasu pojawienia się nowych procesorów INTELA na pewno pojawią się nowe i lepsze Chipsety.

Bamu
komentarz
komentarz

Tak możesz podłączyć dwa napędy pod jeną taśmę. i na 100% zmieścisz tą płytę do obudowy midi atx.

Format: ATX (twoja płyta)

Akceptowalny format płyty głównej mATX, ATX i EATX (dane z obudowy midi atx)

niewiadomir
komentarz
komentarz
Co do twojej płyty to nie kupuj, jest to bardzo okrojona wersja SE.

.

Tak ale ja chce płyte która obsłuzy mi procesor Intel Core2 Duo E6750

macie jakąś na oku

niewiadomir
komentarz
komentarz

do 450zł i najlepiej żeby by.ła z asusa bo z tej firmy biore tez karte graficzna

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.