x-kom hosting

[Rozwiązany] Brak wyświetlania elementów

vocativus
komentarz
komentarz

na płycie instalacyjnej, w katalogu i386 wyszukaj plik SSERIFEE.FO_ skopiuj choćby na pulpit pod nazwą sserifee.fon

potem w panelu sterowania -> czcionki dajesz na plik -> zainstaluj czcionki i ją instalujesz. Brak tej czcionki powodowałby anomalia ze znakami w systemie, więc prawdopodobnie masz ją pod nazwą microsoft sans serif

  • Dobra wypowiedź 1

Morla
komentarz
komentarz

na jakiej płycie instalacyjnej?

vocativus
komentarz
komentarz

do windowsa... zakładam że używasz tego systemu :D

  • Dobra wypowiedź 1
Morla
komentarz
komentarz (edytowane)

czyli gdzie mam to szukac bo nie rozumiem troche :P pomyłka, mam czcionkie microsfot sans serif

vocativus
komentarz
komentarz

Działasz na systemie Windows, który instalowałeś używając płyty instalacyjnej. Tam szukaj.

edit - sprawdziłeś ustawienia w Operze które wcześniej napisałem?

oprócz tego otwórz plik html z załącznika
i porównaj z: http://images47.fotosik.pl/282/ed3c7b4bc68c8613.png

  • Dobra wypowiedź 1
Morla
komentarz
komentarz

tak, zrobilem ustawienia takie jak mowiles a ten index.html mam takie cos:


http://i40.tinypic.com/f1gk6d.png

vocativus
komentarz
komentarz

jak sam widzisz nie wyświetla Ci niektórych znaków specjalnych, które są dodatkowo bardzo rzadko używane. Problem pojawia się w dwóch przeglądarkach, więc to jakiś problem w systemie, prawdopodobnie z czcionkami podstawowymi. Jakaś może być uszkodzona... póki wyświetla podstawowe znaki to chyba nie ma się co przejmować... trzebaby było siąść i w ostateczności przeinstalować z płyty instalacyjnej wszystkie domyślnie instalowane czcionki. Jak na wirusa jest to dość dziwne - na jego miejscu uszkaszałbym sans-serif która jest podstawowa. Ale nie zaszkodzi przeskanować system antywirusem (są skanery on-line kasperskiego i pandy)lub wrzucić logi do bezpieczeństwa. Możliwe że brakuje jakiejś aktualizacji systemu - wejdź na windows update w internet explorerze i pozwól zainstalować wszystkie poprawki, nawet te dodatkowe.

  • Dobra wypowiedź 1
Morla
komentarz
komentarz

windows uptaded chce tylko zainstalować IE, moze sporobijemy tak, ze ty dasz od siebie tą czcionke seasns serif i podmienie ją, co ty na to?

vocativus
komentarz
komentarz

nie mogę jej udostępnić, bo jest ona płatna... na płycie instalacyjnej windowsa ona jest, podałem już jej "namiary".

  • Dobra wypowiedź 1
Morla
komentarz
komentarz (edytowane)

aha, ok, zaraz włącze płytke i sprawdze

zrobiłem tak jak mowiłes z tą czcionką z folderu i niemoge jej zainstalować

vocativus
komentarz
komentarz

jakiś błąd wyskakuje?

  • Dobra wypowiedź 1
Morla
komentarz
komentarz

pisze tak : serif~~ jest albo nieprawidłowy, albo uszkodzony

vocativus
komentarz
komentarz

dziwne... na pewno sserifee.fon instalujesz przez plik -> zainstaluj czcionki?

  • Dobra wypowiedź 1
Morla
komentarz
komentarz

hmm, jaki plik zainstaluj czcionki? ja robie tak: otwieram ps>czcionki i przenosze tylko

vocativus
komentarz
komentarz

złotko czytaj dokładnie to co Ci pisze :evil2:
otwierasz te czcionki i instalujesz po bożemu: poprzez menu plik -> zainstaluj czcionki. Przy przenoszeniu może wyrzucać błędy

  • Dobra wypowiedź 1
Morla
komentarz
komentarz

nie wyszkuje mi tej czcionki

vocativus
komentarz
komentarz

nazwa pliku zmieniona na sserifee.fon?

  • Dobra wypowiedź 1
Morla
komentarz
komentarz

tak, jeszcze specjalnie kopiowałem tak jak napisałeś

wszystko już działa, przewertowałem google i ściągnołem tą czcionkę :) bardzo duży + dla ciebie, admini.. niedługo mam zobaczyc u niego ikonke moderator :) pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.