x-kom hosting

winrar

maro01
utworzono
utworzono

otwieram plik przez winrara i pisze: nie można załadować filtru konwersji grafiki czy kontynuować konwersje dokumentu?

kilka razy klikam tak i plik sie otwiera ale bez obrazków, co zrobić żeby obrazki sie pokazały?

w jakim programie można pisać teksty i wklejać obrazki żeby potem można było otwierać przez winrara?

z góry dzięki za pomoc,

pozdro.

dar55
komentarz
komentarz

ty chcesz winrarem otworzyć graficzne pliki ?

maro01
komentarz
komentarz

nie,

na tym co chce otworzyć jest tekst i obrazki, wcześniej otwierało sie normalnie ale zrobiłem formatowanie kompa i teraz ściągnąłem winrara i obrazki sie nie pokazują.

[ Dodano: 2007-07-31, 21:31 ]

w jakim innym programie mogę otworzyć te pliki?

cyc541
komentarz
komentarz

W irfanie wiev do pobrania ze strony http://www.programosy.pl/program,irfanview.html

git program

maro01
komentarz
komentarz

ściągnąłem i otwierają sie tylko niektóre pliki z obrazkami, wcześniej wszystko otwierało mi sie bez problemu w programie winrar

GoBi
komentarz
komentarz

Zmień wersje win rara, niestety programiści tego programu zmianiają strasznie wersje i czasami plik spakowany starym win rarem nie da sie do konca otworzyc nowym :/

maro01
komentarz
komentarz

możecie podać link do strony gdzie jest do ściągnięcia dobry winrar

lesny1993
komentarz
komentarz
maro01
komentarz
komentarz

usunąłem tamtego winrara i zainstalowałam winrar 3,61 PL i dalej nie pokazuje obrazków, pisze że nie można załadować filtru konwersji grafiki, o co chodzi?

dar55
komentarz
komentarz

lepiej rzuć screena co ci pokazuje bo coś mieszasz

maro01
komentarz
komentarz

jak rzucić screna? co to jest scren?

naekana
komentarz
komentarz

zrzut ekranu/pulpitu :arrow: robisz go klawiszem Prt Sc (sam Prt Sc-cały ekran, Prt Sc+Alt-tylko okno aktywne), następnie wchodzisz do painta i wklejasz screen, zapisujesz, ładujesz na www.fotosik.pl i kod wklejasz na forum

maro01
komentarz
komentarz

po co na forum i gdzie to okno aktywne?

naekana
komentarz
komentarz

po to, żeby było jasno widać na czym polega twój problem - okno aktywne, to jest to co ci się wyświetla

pisze że nie można załadować filtru konwersji grafiki, o co chodzi?
maro01
komentarz
komentarz

wciskam PrtSc+Alt i żadne okno mi sie nie wyświetla.

naekana
komentarz
komentarz

Odpal winrara, spróbuj otworzyć te pliki, o które ci chodzi- wówczas, tak ja mówisz, pokazuje się komunikat. Następnie wciśnij prt sc, otwórz painta, wejdź w zakładkę: edycja i wklej. dalej postępuj tak, jak napisałam kilka postów wyżej.

maro01
komentarz
komentarz

ty chcesz zobaczyć napis: nie można załadować filtru konwersji grafiki, czy kontynuować konwersje dokumentu?

tam nie ma nic innego tylko ten napis i dwie odpowiedzi, tak lub nie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.