x-kom hosting

PS3 czy Xbox 360

adriawid
utworzono
utworzono

Witam, założyłem temat [color="#FF0000"]nieroztrzygniony[/color] do chwili obecnej. :) Chce rzucic komputer i przenieśc się na Playstation 3 lub Xboxa 360, ale nie wiem co wybrac, nie znam się na tym [color="#FF0000"]kąpletnię[/color]. Tak [color="#FF0000"][color="#FF0000"]więdz[/color][/color] na chwilę obecną mam do wydania 1200zł na konsole :). Teraz tylko problem na jaką, jestem przychylny bardziej w strone PS 3 gdyż mógłbym grac w gry HD, blue ray oraz pendrivem wgrywac gierki ściągane z neta, na dysk twardy konsoli, nie wiem jak to jest z Xboxem. Bardzo prosze o pomoc, oraz podanie jakiś linków gdzie mogę kupic którąś z tych konsol do 1200zł, (lepiej tak troche taniej).

[color="#FF0000"]// Staraj się nie robić tyle błędów...ciężko to czytać
// [s]nieroztrzygniony[/s] - [b]nierozstrzygnięty[/b]
// [s]kąpletnię[/s] - [b]kompletnie[/b]
// [s]więdz[/s] - [b]więc[/b]
//
// Przenoszę, zły dział
// NowakoV[/color]

raw
komentarz
komentarz (edytowane)

Pare dni temu kupiłem xboxa. Jestem zadowolony. Ceny blu ray'a mocno spadają, a zanim to się dobrze rozkręci to jeszcze ze 2 lata.
[quote]pendrivem wgrywac gierki ściągane z neta, na dysk twardy konsoli[/quote]
PS3 to jedyna konsola uchroniona od piractwa.
Jedyne co to internet - jeśli chcesz mieć bezprzewodowo internet - tu + na stronę PS3, ma wbudowaną karte wi-fi.
Oczywiście do xboxa można dokupić, ale nie jest aż tak łatwo dostępna (oczywiście na allegro dosyć łatwo wyszukać), lecz to wydatek 200-300 zł. Mój xbox jest koło komputera, podłączyłem tylko kabel Ethernet do routera i xklocka, mam internet. Oczywiście w xboxie za Live Gold (jeśli chcesz grać przez internet w gry - bez tego ani rusz) trzeba płacić. Oczywiście nie opłaca się wykupić to u Microsoftu - za drogo. Na allegro.pl, keye.pl jest taniej. Pierwszy miesiąc jest za darmo. Na X360 są też tańsze gry i oczywiście jeśli chcesz ryzykować - można piracić, ale na live Cię zbanują. Jeśli zdecydujesz się na xklocka to nie polecam Arcade - mała pamięć, a dokupywanie się nie opłaca. Ja mam Elite. Jeśli chciałbyś się jeszcze czegoś dowiedzieć -

[color="#ff0000"]//pomagamy na forum a nie na gg
//dan[/color]

NowakoV
komentarz
komentarz

Moim zdaniem aktualnie lepiej jest kupić PS3. Gry ekskluzywne, które teraz się pojawiły są świetne, a na xboxie jest od kilku miesięcy posucha. Dodatkowo będziesz mógł oglądać filmy BD i korzystać za darmo z internetu oraz grać online. Z drugiej strony na xbox live jest dużo więcej graczy i usługi sieciowe są na wyższym poziomie(trzeba płacić ok. 120zł rocznie). Ponadto gry multi-platformowe często wyglądają lepiej na xboxie. Ceny gier są takie same, nie zauważyłem, żeby tytuły na PS3 były droższe.

koxus
komentarz
komentarz

pendrive -> http://grrr.pl/2010/03/18/xbox-360-obsluzy-dyski-usb/
moje rozwiązanie problemy na wifi za 300 -> http://www.allegro.pl/item978428204_kabel_sieciowy_utp_kat_5e_lan_ethernet_20m.html (sam skorzystalem)
co prawda w polsce podlaczając xboxa do neta nie jestes uczciwy i do tego masz blokadę regionalną
ja wziąłem xboxa i jestem szczęsliwy, choc pograłbym w trylogie GoW albo HR

adriawid
komentarz
komentarz

Dziękuje za pomoc. Wybrałem Xboxa 360 Arcade wersję Pal. Gry jednak są trochę droższe, głęboko szukając widziałem że np. Far Cry 2 Kupisz za 40zł-60zł na PS 3 widziałem za 80-100zł. A i mam jeszcze jedno pytanie, kupiłem od razu grę Just Cause 2 http://www.komputronik.pl/index.php/product/97344/Programy_i_gry/Gry_na_konsole/Just_Cause_2_X360_.html Nie jest napisane nigdzie że to wersja PAL, więc nie wiem czy będę mógł grac w mojej wiosce. Sprawdzałem w tytułach gier Free Region no i widnieje tam ta gra, więc chyba nie będzie problemów ?

NowakoV
komentarz
komentarz

Będzie działać. Trochę drogo tę grę kupiłeś... Na allegro są 30zł taniej.

djkraszinio
komentarz
komentarz

w Polsce jak i w całej Europie gry są w regionie Pal, więc bez problemu każda gra będzie działać na twojej konsoli

maribell7
komentarz
komentarz

Jeżeli byłbyś w przyszłości zainteresowany dokupieniem dodatkowych komponentów do twojej nowej konsoli, to możesz zajrzeć na http://www.chinabuye.com/video-games/xbox360-accessories .Wysyłka jest darmowa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.