x-kom hosting

[400]Dobór Ramu

zimny_zimek
utworzono
utworzono

Jaki ram do tej płyty Gigabyte MA770T-UD3P /AMD 770, DDR3 1333/

GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9

A-Data 4GB (2x2GB) 1333MHz CL7 Extreme Edition

Może jakieś inne może 1600MHz prosze o szybką odpowiedź

RaFa
komentarz
komentarz

[url="http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=160&products_id=11149"]OCZ 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9 Gold[/url]akurat za 399 zł. Bardzo dobre pamięci, sam posiadam hehe:D Może się mylę, ale jeżeli do tej płyty wsadzimy pamięci 1600 to one i tak będą pracowały jako 1333. No chyba, że po OC(Częstotliwość szyny pamięci: 1666 (OC), 1333, 1066 Mhz)-> z esc.pl

  • Dobra wypowiedź 1
zimny_zimek
komentarz
komentarz

Jaka jest różnica miedzy tymi ocz wyżej a goodramami z moje pierwszego postu?

RaFa
komentarz
komentarz

Różnice:
1.Cena 49zł na korzyść GOODRAM
2.OCZ to jednak według mnie lepsza firma niż GOODRAM(chociaż, dobre bo polskie; polskie bo tanie)

  • Dobra wypowiedź 1
zimny_zimek
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeszcze pytanie co do tych a-data jak mają mniejsze opóźnienie to nie lepiej? Gdzieś znalazłem że jak mniejsze to lepiej. A-daty maja CL7 a ocz i goodramy CL9.

RaFa
komentarz
komentarz

Tak, im mniejsze opóźnienie tym lepiej. Cena OCZ i A-Data jest taka sama. Więc 1:1. CL(A-data CL7...OCZ CL9)=2:1 dla A-daty. Obie z firm czy A-data czy ocz są polecena na tym forum w różnych tematach, więc wybór należy do ciebie. Może niech jakiś RAMowy "sensei" się jeszcze wypowie i doradzi.

  • Dobra wypowiedź 1
zimny_zimek
komentarz
komentarz

Opłaca się dorzucić te 49zł i wziąć A-data CL7 Extreme Edition

Magellan
komentarz
komentarz

Będziesz kręcił pamięci ? Albo lepiej zapytam, czy kupujesz procesor Black Edition ? Jeżeli tak(dla procesora), to kup najtańsze pamięci, jeżeli nie, a chcesz się bawić w podkręcanie zainwestowałbym w A-Daty.

  • Dobra wypowiedź 1
zimny_zimek
komentarz
komentarz

Procek AMD Phenom II 955 Black Edition. Czyli te Goodramy brać?

Magellan
komentarz
komentarz

Tak.Przypuszczam, że jeżeli będziesz kręcił to i tak tylko mnożnikiem, wiec wydawanie kasy na pamięci do OC mija się z celem.

  • Dobra wypowiedź 1
zimny_zimek
komentarz
komentarz (edytowane)

Pc dla kumpla wiec i tak nie wiem czy będzie w og[color="#ff0000"]ó[/color]le kręcony.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.