x-kom hosting

Xbox360 - Aktualizacja sie nie powiodła

ziomek1295
utworzono
utworzono (edytowane)

Siemka, mam taki problem. Kupilem niedawno Premium Gold na 3 miesiace i wpisalem to na swoim koncie w xbox360. Dzisiaj mój brat chcial pograc ale stare konto co mielismy (Gold 1 miesiac) sie wyczerplo. Postanowilem wpisac to na jego koncie ale pisze ze numer moze byc aktywowany tylko 1. WTF czy jeli mój brat chce pograc na tej samej konsoli co ja to musimy kupowac odzielne konta premium ?

Sorki ze bez Polskich znakow ale nie mam PL oprogramowania.

Dzieki

zkrystian
komentarz
komentarz

Dokładnie ;) By mieć możliwość korzystania z Xbox Live na drugim koncie, musisz dla niego też wykupić dostęp do tej usługi.

ziomek1295
komentarz
komentarz

ale napewno? mój kolega kupił na 12 miesięcy i może na wszytskich kontach :/

NowakoV
komentarz
komentarz

Nie. Golda kupujesz na konto, nie na konsolę.

ziomek1295
komentarz
komentarz

aha, no to spox. Dziex

jeszcze jedna sprawa. Dzisiaj grając w MW2 pokazało sie okienko ze dostepna jest aktualizacja. No ok, fajnie, tylko że nie może się zaktualizowac bo pisze że aktualizacja sie nie powiodla. WTF ? Jakies sugestie ? Teraz w nic nie moge grac w musze zaktualizowac konsole !

NowakoV
komentarz
komentarz

To jest aktualizacja do MW2 tylko, nie do konsoli.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.