x-kom hosting

Jak włożyć płytę główną?

blue555
utworzono
utworzono

Witam

Zamierzam złożyć swój pierwszy zestaw komputerowy, i nie wiem, jak włożyć do obudowy płytę główną. Wiem tylko, że na samych tyłach ;-)

Tylko jak? Są jakieś zawiasy czy coś?

WolfiK
komentarz
komentarz

Płytę do obudowy przykręcasz na śrubki..

luq
komentarz
komentarz
Witam

Zamierzam złożyć swój pierwszy zestaw komputerowy, i nie wiem, jak włożyć do obudowy płytę główną. Wiem tylko, że na samych tyłach ;-)

Tylko jak? Są jakieś zawiasy czy coś?

Wkładasz płytę, pod to podkładki i skręcasz śrubkami.

dar55
komentarz
komentarz

dobra rada , jak wkładasz płytę to miej już zamontowany procek z wiatrakiem

Przemek
komentarz
komentarz
dobra rada , jak wkładasz płytę to miej już zamontowany procek z wiatrakiem

I RAM ;)

olej3232
komentarz
komentarz

i nie zapimnij o podkładkach! Są to takie małe kołki podobne to tych, do których przykręcasz przewód od monitora!

Te podkładki nie przewodzą prądu! Bez nich spalisz płytę!

dar55
komentarz
komentarz

z ramem bym nie szalał , jak nieuważny gośc to se kuku zrobi ( chociaż ja wkładam z ramem), ram dobrze jest wsadzić ze dwa razy na próbę na sucho , niektóre płyty nowe mają ciasnawe gniazda

Przemek
komentarz
komentarz

Tak samo z procem.

Jak nieuwazny gosc to se kuku zrobi.

olej3232
komentarz
komentarz

Jak się nie będzie spieszył i będzie uważał to sobie poradzi! Po co go straszyć! Lepiej żeby mu to zajeło 3h i było zrobiene pożądnie, niż żeby zrobił to w 0,5h i coś połamał!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.