x-kom hosting

Płyta głowna pod AMD (AM2)

PabloWRz
utworzono
utworzono

Jak w temacie, porsze o propozycje plyty glownej pod AMD do 300zł

prosze juz na starcie odrzucic DFI Infinity i reszte z aktywnie chlodzonymi chipsetami. Podkreslam ze nie potrzebuje plyty do O/C ! :)

mat159
komentarz
komentarz

Abit KN9, ale znalezienie jej w sklepach graniczy z cudem... No chyba ze na Allegro, ale nie wiem czy nie >300PLN

demarco
komentarz
komentarz
Nie wiem czym róźni sie od wersjii bez "-s", ale na 100% bedzie dobry.

przede wszystkim chipsetem. Nforce 550 - shit. Raz, że awaryjny, problemowy, niestabilny. Dwa, że nie nadaje się kompletnie do OC.

ale na 100% bedzie dobry.

miałbym duże wątpliwości

dlaczego ma nie być z aktywnym chłodzeniem ?

PabloWRz
komentarz
komentarz
dlaczego ma nie być z aktywnym chłodzeniem ?

No mogloby byc aktywne ale jesli byloby naprawde pozadne i ciche, to chlodzenie w DFI Infinity nie jest ciche a mi naprawde na ciszy zalezy ;) Co bys wzial Demarco nie wliczajac DFi Infinity i Abita KN9 ?

demarco
komentarz
komentarz

Nie wliczając KN9 i DFI pomyślałbym nad czymś takim:

http://www.allegro.pl/item220798728_foxcon...sata2_ide_.html

zbiera dobre opinie ostatnio.

Ale czy chłodzenie jest ciche - tego Ci nie powiem

Gość
komentarz
komentarz

Napewno głośne.. Wszystkie chłodzenia tego typu są głośne, bo są małe i wentylator musi jechać non stop na 5500-6000rpm żeby nadrobić rozmiar :/ A uwierzcie mi że te 5500rpm jest baaaardzo denerwujące...

PabloWRz
komentarz
komentarz

a co sadzicie o tej plytce ? Gigabyte GA-M55S-S3 http://www.apollo.pl/store/show_detail/10/26717

demarco
komentarz
komentarz

kiepska, bo gigabyte i nforce550

PabloWRz
komentarz
komentarz

Mysle ze wystarczylaby mi plyta ASUS M2N4-SLI Jest na NForce4. Co sadzicie ?

demarco
komentarz
komentarz

ostatecznie może byc. Do OC ona za dobra nie jest

tazman
komentarz
komentarz

Ja mimo wszystko jestem za DFI, płyty tej firmy posiadają nie lada możliwości oc i niesamowitą żywotność, DFI Infinity nF SLI-M2/G

http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/DFI...pelny,id,35354/

wiem że nie jest to rewelacja ale i tak nieźle wyposażona jak na DFI przystało

oracle
komentarz
komentarz

Oj, wiem coś o ciszy, miałem 2 płyty głowne z aktywnym chłodzeniem, nie moglem wytrzymać, szczegolnie w nocy i zmienilem w pierwszej na wiekszy radiator ręcznie przerabiany a w drugiej unieruchomiłem mały wentylator, oczywiście wyłączając go z pradu i nałożyłem 80x80 wprawdzie amatorsko sie trzyma bo uzylem gumek recepturek ale przy +5V jakie ma, nie dośc ze temp jest nizsza niz wczesniej to jeszcze jest bezgłośny, Dlatego jesli nie ma sie zdolnosci manualnych a chce sie ciszę to polecam chlodzenie pasywne. Żeby zasnąc przy włączonym kompie musi byc bezgłośny i nie wiem jak wy ale ja nie potrafie wytrzymac przy aktywnym chłodzeniu płyty głownej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.