x-kom hosting

Zmieniło mi się hasło dostępu?

skaramusz
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, może ktoś mi pomoże bo ja nie mam pojęcia co się mogło zrobić. W starym kompie mam Windows 2000. Po włączeniu logowanie było na hasło i od zawsze hasło wpisywałem i nie było kłopotu. Kupiłem laptopa i postanowiłem stary komp wziąć sobie do pracy. Po przewiezieniu i podłączeniu uruchomiłem sprzęt, a kiedy przyszło do wpisywania hasła i logowania okazało się, że zalogowanie nie jest możliwe bo podane hasło jest błędne. Mimo wielu prób ciągle ten sam komunikat. Oczywiście sprawdziłem Caps Locka ale to nie to. Czy hasło mogło się zmienić samo? Przecież to jakaś bzdura by była. Może ktoś ma wiedzę jak zalogować się do komputera? Z góry dzięki za pomoc.

[color="#ff0000"]//przenoszę[/color]

[color="#ff0000"]//raaz [/color]


[color="#9932cc"]//przenoszę raz jeszcze//dan[/color]

eirien
komentarz
komentarz

Zaloguj sie na konto administratora i zmień/usuń hasło z konta użytkownika.
Jeśli to chodzi o konto administratora: [url="http://www.tweaks.pl/czytaj,resetowanie_hasla_konta_administratora,399.html"]czytaj[/url]

[quote name='skaramusz' date='22 marzec 2010 - 22:22' timestamp='1269292957' post='999005']Czy hasło mogło się zmienić samo?[/quote]

Samo się nie zmieniło, może wygasło? ;)

rokko
komentarz
komentarz

[quote]Czy hasło mogło się zmienić samo?[/quote]
Nie. Możliwe jest jedynie wymuszenie na użytkowniku zmiany hasła co zadany okres czasu, lecz on własnoręcznie musi ustalić nowe hasło.

Problem dotyczy systemu XP czy Windows 2000 bo dział wskazuje na ten pierwszy system?

Hasło można zresetować, używając np. Active@ Password Changer. Opis Masz tutaj => [url=http://forum.hotfix.pl/systemy-operacyjne/nieznajomosc-hasla-administratora-nie-moge-odtwarzac-cd-t1686.html#p15479][b]Resetowanie hasła Administratora/Użytkownika w programie Active@ Password Changer[/b][/url]

skaramusz
komentarz
komentarz

Dzięki wszystkim. Trochę skomplikowane opisy tych operacji, przynajmniej jak dla mnie, ale nie mam wyjścia, muszę popróbować :)
Pozdrawiam.

Chodzi o win 2000 ale ten dział jest chyba dla xp i 2000? Tak przynajmniej wyczytałem. Sam już nie wiem :)

rokko
komentarz
komentarz

[b]skaramusz[/b], możesz zawsze użyć innej aplikacji, lub wręcz innej metody. To jest jedno z wielu rozwiązań.

Innym programem do zresetowania hasła jest np. Offline NT Password & Registry Editor lub Austrumi. Rozwiązań w tym zakresie jest wiele.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.