x-kom hosting

Jak w windowse 98 zrobić automatyczne botowanie

netgear94
utworzono
utworzono

Witam mam problem potrzebował bym w windowsie 98 zrobić takie coś żeby przy włączeniu kompa sam uruchamiał się dany program bez pokazywania włącznia i ładowania systemu .Pilne Pomocy

rokko
komentarz
komentarz

Co dokładnie Masz na myśli mówiąc "żeby przy włączeniu kompa sam uruchamiał się dany program bez pokazywania włączania i ładowania systemu"?

Sprecyzuj pytanie.

netgear94
komentarz
komentarz

[quote name='rokko' date='21 marzec 2010 - 20:09' timestamp='1269198578' post='998319']
Co dokładnie Masz na myśli mówiąc "żeby przy włączeniu kompa sam uruchamiał się dany program bez pokazywania włączania i ładowania systemu"?

Sprecyzuj pytanie.
[/quote]
no żeby nie było widać ja uruchamia się windows tylko odrazu program

antos
komentarz
komentarz

Program można wrzucić do autostartu, tylko nie pamiętam, czy 98-ka oferowała taką opcję, ale wtedy program będzie się uruchamiał razem z systemem. To znaczy najpierw system, potem program.
Jedynym programem, który można włączyć, bez uruchamiania 98-ki jest nakładka graficzna na dos-a o nazwie dos navigator.

rokko
komentarz
komentarz

netgear94, no już teraz coś więcej wiem.

A nie sprawdzałeś poledit dla win98? Nie pamiętam czy on posiada czy też nie opcję definiowania skryptów startowych. Na ścisłość, można by wrzucić instrukcję uruchamiania programu do plików uruchomieniowych np. autoexec.bat

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.