x-kom hosting

"anomalia" Internetowa

Jakub317
utworzono
utworzono

Proszę o pomoc, nie działa mi internet expolrer, reklamy na Gadu-gadu ani żadne programy wymagające połączenia z internetem, natomieast firefox działa normalnie, co mogło się stać ? Proszę o szybka odpowiedź :oops:

(nawet Avast! sie nie aktualizuje :(

[ Dodano: 2007-07-29, 23:08 ]

Proszę, pomóżcie to pilne ! błagam

Pigmej
komentarz
komentarz

Ale jak działa firefox? Włącza się czy możesz z niego normalnie oglądać strony?

Soccer
komentarz
komentarz
Ale jak działa firefox? Włącza się czy możesz z niego normalnie oglądać strony?

no skoro działa

normalnie,

to raczej tak :/

niezbyt się na tym znam, ale może z firewallem coś...

albo wirus...

Pigmej
komentarz
komentarz

Firefox działa normalnie może oznaczać że sam program się włącza i nie można oglądać stron, albo że się włącza i można oglądać strony i oto pytałem AUTORA tematu.

W każdym razie brak wyświetlania stron i nie działanie np. aktualizacji antywira, wskazuje na brak adresów DNS. Należy sprawdzić we właściwościach połączenia sieciowego czy są wpisane.

dar55
komentarz
komentarz

Pigmej, pitu pitu , "uzyskaj adres serwera DNS automatycznie " :D , obstawiam że albo admin go przyblokował albo ma walnięte w firewall'u , zresetuj ustawienia zapory , jeżeli masz zaporę windosowską to ją wyłącz i zassaj zonealarm

Pigmej
komentarz
komentarz
Pigmej, pitu pitu , "uzyskaj adres serwera DNS automatycznie " :D

Skąd mam wiedzieć jak jest zorganizowana jego sieć? Podrzucam możliwe rozwiązania.

dar55
komentarz
komentarz

to fakt , nikt nie wie

Jakub317
komentarz
komentarz

no więc tak : mam neostradę 512/kb's, żadnych firewalli, windowsa 98 se i jestem adminem :P Problem zaczął się długo po tym jak dostałem tego kompa ^^ Miałem wtedy chyba dialera. Ale że mam stałkę nic nie mógł zrobić, tylko próbował się łączyć do neta przez telefon. Za każdym startem systemu pokazywało się okienko "Nie można nawiązać połączenia z internetem" I były opcje : Próbuj ponownie, Anuluj i pracuj w trybie offline. Kiedy wybrało się tą 3 opcję było właśnie tak jak teraz.. A firefox działa normalnie czyli strony działają, download itd. IRC i inne programy też. Tylko nie Avast! i Internet Explorer, bo IE otwiera się ale nie może załadować żadnej strony "Internet explorer nie mógł otworzyc strony wyszukiwania" czy jakoś tak

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.