x-kom hosting

Nie można wykonać żądania z powodu błędu urządzenia We/Wy

jas64
utworzono
utworzono

Witam wszystkich. Mam pewien problem. Gdy podłączam pendrive'a, w Mój Komputer widac go jako "dysk wymienny F:", ale jak chce otworzyc to pisze: "Nie mozna wykonac żądania z powodu błędu urządzenia We/Wy". I uprzedze Wasze pytania... reinstalowałem sterowniki od plyty glownej i USB no i nic, podpinałem pendrive'a do innego kompa i wszystko działało. W moim komputerze natomiast myszka i kamerka pod usb działają bez zarzutów, tak sie dzieje tylko przy pendrive'ach, mp3 i aparatach fotograficznych. Szukałem już po innych forach i nic. Czy jest ktoś w stanie pomóc? Dziekuje i Pozdrawiam.
P.S. System operacyjny Windows XP

[color="#ff0000"]//przenoszę do odpowiedniego działu[/color]

[color="#ff0000"]//raaz[/color]

raazor90
komentarz
komentarz

Wejdź w mój komputer, prawym na pendrive, mp3, etc. Wybierasz: Właściwości>> narzędzia i wybierasz opcję Sprawdzanie błędów.

jas64
komentarz
komentarz

Dzieki, to moj pierwszy raz tutaj, takze jeszcze sie nie bardzo w dzialach orientuje :) Zrobilem tak jak mowisz noi niby to sprawdzanie sprzętu startuje, ale zaraz sie wyłącza i nic.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.