x-kom hosting

monitor

luq
komentarz
komentarz

Ja bym polecał.

Mały czas reakcji 5ms

duży kąt widzenia 160*

i oczywiście ważne jest także że markowy.

mat159
komentarz
komentarz

Mam ten monitor i rowniez polecam. Zero smuzenia, nawet w grach, ladne kolory, duzy kat widzenia- za ta cene to tylko brac ;)

demarco
komentarz
komentarz

W podobnej cenie nie ma nic lepszego wg mnie. bdb monitor

PS na apollo.pl masz taniej

Popek
komentarz
komentarz

Monitorek bardzo dobry ;]

wojcio011
komentarz
komentarz

Jak na tą cenę wybór dobry

Popek
komentarz
komentarz

Ten drugi jest lepszy ;)

marx
komentarz
komentarz

Sam posiadam BENQ FP91G+ 19 cali i polecam, dołóż te kilkadziesiąt złotych do tej 19'. Po miesiacu uzytkowania jestem bardzo zadowolony, jak na TN to ma świetne kolory, brak smuzenia w grach i naprawde jest wart kupna. Jedyny minus to brak kabla DVI w zestawie jest D-Sub i przejściówka ale nawet na złączu analogowym wygląda świetnie. Jeszcze raz polecam!

Siffas
komentarz
komentarz

bylem dzisiaj w paru sklepach zeby zobaczyc "live" obraz na tych monitorach....i w zadnym nie mieli akurat benq 71G+ ani 73G a o 91G+to nawet nie wspomne:) na stanie. No ale najgorsze jest to ze w 1 sklepie koles mi powiedzial ze benq sa dosc mocno awaryjne i raczej by odradzal, natomiast w 2 sklepie powiedzieli ze o benqach nie moga powiedziec zadnego zlego slowa(raczej bylbym sklonny jemu uwierzyc:D)...! i teraz nie wiem gdzie lezy prawda? mieliscie z nimi jakies problemy? lub slyszeliscie zeby ktos mial??

mat159
komentarz
komentarz

O BenQ alyszalem w samych superlatywach, jednak uzytkije swoj fp71g+ dopiero miesiac, wiec niewiele moge powiedziec o awaryjnosci... Jak dotad problemow nie mialem zadnych.

Siffas
komentarz
komentarz

panoramy mnie nie przekonuja...wole "normalne":D ale dzieki za pomoc:) a w ogole mam do was pytanie, poniewaz widze ze czesto podajecie linki do sklepu apollo.pl dlatego ze ten sklep ma najtansze rzeczy czy moze dlatego ze to dobry sklep wysylkowy? bo ceny maja naprawde konkurencyjne i przy skladaniu kompa mozna przyoszczedzic nawet 100zl...ale jednak troche sie boje zamawiac podzespoly "skadstam" a nie u mnie w miescie:) i dlatego od was sie chcialem dowiedziec czy mozna im zaufac:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.