x-kom hosting

Problem

Maxmini
utworzono
utworzono

A wiec moja plyta glowna to GIGABYTE 7VT600P-RZ. Zastanawiam sie czy moge zainstalowac Pamięć DIMM 1 GB DDR2 533 MHz CL4 PATRIOT jesli tak to w ktorym slocie? Prosze o odpowiedz :D

Bamu
komentarz
komentarz

Nie możesz ! Typ obsługiwanej pamięci ci na to nie pozwala. max u ciebie to 400 MHz

mat159
komentarz
komentarz

Teoretycznie moze, ale i tak pamiec bedzie chodzic na wiecej niz 400MHz wiec lepiej kupic jakas o takiej czestotliwosci...

luq
komentarz
komentarz
A wiec moja plyta glowna to GIGABYTE 7VT600P-RZ. Zastanawiam sie czy moge zainstalowac Pamięć DIMM 1 GB DDR2 533 MHz CL4 PATRIOT

Jak przedmówca już powiedział twoja płyta obsługuje pamięć max 400MHz a wiec Pamięć DIMM 1 GB DDR2 533 MHz CL4 PATRIOT zamiast 533 MHz będzie miała 400.

jesli tak to w ktorym slocie

Jeśli instalujesz jedna kość to nigdy nie ma to znaczenia. Natomiast nawet gdybyś miał 2 kości to i tak jest to bez znaczenia bo twoja płyta nie posiada dwukanałowej obsługi pamięci.

tazman
komentarz
komentarz
Memory

1. Type : DDR400(PC3200)/ DDR333 (PC2700) / DDR266 (PC2100) -184pin

2. Max capacity : 3GB

3. DIMM slots:3

tyle ze stronki gigabyte

Z tego wynika że nie, gdyż ty masz płytę obsługującą DDR, a chgcesz kupić pamięć DDR2.mat159, Jeśli nie wiesz to lepiej nie dawaj głupich rad. które doprowadziły by autora postu do wydatku kasy na zbędny sprzęt !

Ręce opadają jak czytam posty takie jak napisał mój przedmówca. Chłopie to są 2 różne kości , inne wykonanie , wycięcia, wszystko , ty się znasz na tym czy tylko udajesz ?

Gość
komentarz
komentarz

luq, mat159, Pamięci DDR2 mają inaczej ułożone wycięcie i nigdy nie wejdą w slot przeznaczony dla pamięci DDR!

Maxmini, Musisz kupić pamięci DDR, bo inne nie będą pasować do tej płyty!

luq
komentarz
komentarz
luq, mat159, Pamięci DDR2 mają inaczej ułożone wycięcie i nigdy nie wejdą w slot przeznaczony dla pamięci DDR!

Maxmini, Musisz kupić pamięci DDR, bo inne nie będą pasować do tej płyty!

No tak pisze jak byk DDR PC-400. Przeoczyłem to. Sory za wprowadzenie w błąd.

sellston
komentarz
komentarz

tak ta będzie pasowac

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.