x-kom hosting

Bardzo duże zużycie RAM-u

sedrak
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Mam bardzo duży problem z pamięcią RAM. Programy takie jak uTorrent, Opera, GG jak długo działają zaczynają pobierać coraz więcej Ramu np. uTorrent z 10 000kb rośnie do 200 000 albo i więcej, również zużycie CPU rośnie(zaczeło mi się to dziać kilka miesiecy temu)Opere mi teraz zabiera 125 000 i również rośnie. Posiadam 2x 512 kingstona 677mHz , procesor Athlon 3800+ oraz plyta główna Asus M2N-e 570 N-Force

anon92
komentarz
komentarz

Nawalone w systemie. Spróbuj zrobić żeby usuwane były biblioteki DLL z pamięci. Dr Tweak XP ma taką opcję w zakładce do przyspieszania systemu chyba. Niestety nie opiszę ci dokładniej gdzie to jest bo nie jestem akurat na XP. Powinno zwolnić trochę pamięci.

sedrak
komentarz
komentarz (edytowane)

Zużycie trochę zmalało,ale i tak przez cały czas rośnie pobór RAM-u. Robilem format i ciagle jest to samo.

[color="#ff0000"]//nie cytujemy całych postów
//dan[/color]

krawiecc
komentarz
komentarz

Ile masz zużycia całkowitego RAM'u podczas Idle (w spoczynku) ? Ja na przykład mam w Idle zużycia prawie 1GB RAM z 3GB ;)

sedrak
komentarz
komentarz

(tak pisze w Menadżerze zadań Windows) z 2459M ,250M podczas Idle.

Big Mama
komentarz
komentarz (edytowane)

Skoro zrobiłeś formatowanie, to ja już nie wiem. Może być to uzależnione od procesora, spróbuj go podkręcić w bios'ie
[color="#ff0000"]
//pierwsze,nie cytuj całych postów
//drugie, jeszcze raz napiszesz bzdurę i będą procenty
//nie masz nic mądrego do dodania nie pisz
//dan[/color]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.