x-kom hosting

Wymiana pamięci RAM w laptopie hp dv6331

85humer
utworzono
utworzono (edytowane)

witam. mam problem, potrzebuje szybkiej pomocy. chce zmienic w laptopie hp dv6331 pamiec ram. wyjalem ja i wyczytalem nastepujace dane: 2Rx16 PC2-5300S-555-12-A0 512MB! chce wymienic te 2 kosci na 2x1gb! czy kosci 2Rx16 PC3-8500s DDR3 bede pasowaly do mojego laptopa? nie wiem jaka mam dokladnie plyte glowna w laptopie, dosc trudno mi znalezc wiadomosci na ten temat. pomozcie

naprawde nikt nie jest w stanie mi pomoc...

naprawde nikt nie jest w stanie mi pomoc...

Edytowane przez danielek316
poprawiam nazwę tematu

Morango
komentarz
komentarz

niestety nie mogę znaleźć spceyfikacji sprzętu więc nie moge ci powiedzieć ile pamięci MAX obsłuży i jakie możesz włożyć ...

85humer
komentarz
komentarz

no wlasnie caly bajer na tym polega. firma HP rozbraja mnie na lopatki. juz kiedys probowalem od nich uzyskac pomoc bo zrobilem 3lata reinstal systemu :) z visty na xp i mialem problem ze sterownikami. zapytali sie tylko czy byla reinstalacja systemu... niestety nie mogli pomoc :)zalezy mi na tym, zeby zwiekszyc ten ram, zeby usprawnic jego dzialanie.

hutkow
komentarz
komentarz

Witam!
Proponuję kupić Nr.4/2010 PC Format jest pięknie opisane w jaki sposób dokonuje się wymianę pamięci RAM w PC i laptopie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.