x-kom hosting

Dylemat na temat płyty głównej.

memento
utworzono
utworzono

Mam ogromną prośbę co do doradzenia w sprawie płyty głównej. Otóż niedługo zamierzam kupić sobie nowego kompa >płytę, procesor, ram, grafikę, zasilacz<. Mam problem co do doboru płyty głównej. Na płytę mogę przeznaczyć około 450zł. I teraz najważniejsze chciałbym kupić płytę z chipsetem IP-35. Znalazłem taką KLIK! . I mam pytanie czy to dobry wybór. Na stronce jest napisane, że obsługuje już DDR3. I posiada FSB 1333MHz. Proszę o doradzenie i dziękuje za udzielanie się w temacie :) Pozdrawiam.

lesny1993
komentarz
komentarz

A szczerze mówiąc po co ci chipset jak będziesz miał grafikę??

demarco
komentarz
komentarz

Tak, te MSI bedzie bardzo dobrym wyborem.

Ja bym się zastanowił jeszcze nad abitem IP35-E.

Obie płyty są porównywalne, mają podobne osiągi, cechy, jednak coś skłania mnie ku abitowi i tą płytę bym Ci doradzał

Pozdro

memento
komentarz
komentarz

ABIT IP35-E z tego co widzę nie jest złą płytą, jednak czy ten ABIT obsługuje już pamięci DDR3? Bo w danych technicznych płyty MSI jest napisane, że obsługuje już ten standard pamięci. I jeszcze jedno pytanie, czy te płyty obsługują nadchodzące procesory 45nm? Pozdrawiam i dziękuje wszystkim za udzielanie się w temacie.

[ Dodano: 2007-07-29, 14:32 ]

Widzę, że nikt się nie wypowiada w tym temacie. Więc przypominam o moim pytaniu zawartym w poprzednim poście. Proszę o odpowiedź.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.