x-kom hosting

Patriot DDR2 2X1Gb 800mhz - dokupić 2X1Gb czy wymienic

jarius
utworzono
utworzono

Witam
Posiadam płytę główną Asus P5k i stanąłem przed problemem, brakującej ilości miejsca na pamięci podręcznej. Co będzie lepszym pod względem finansowym(chce zrobic male oc). Sprzedać 2 Gb które teraz są chorendalnie drogie i kupić 2X2 jakichś bardziej nadających się do oc kości, czy dokupic 2X1, tych rzadko występujących kości.


Komp(chieftec 550, q6600(mugen 2 rev b), 8800gt(w zamiarze 5850), p5k, i sharkoon rebel z mega duzym wiatrakiem;])


Proszę o szybką pomoc
Pozdrawiam

Morango
komentarz
komentarz

dobrze by było mieć te same pamięci z tymi samymi timingami , więc ja jestem za sprzedaniem tych 2x1 i kupienia 2x2 (po 1 zajęte będziesz miał tylko 2 sloty , po 2 ta sama firma i przy podkręcaniu nie będzie problemu , ja kupiłem 2x1GB + 1GB i teraz mam problem z nimi gdyż jedne mają inne timingi a 2 inne) skoro mówimy o 4GB pamięci to zapewne wiesz że potrzeba ci będzie systemu 64-bitowego ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.